Jest afera. Matka zwyciężczyni Eurowizji Junior wzywała do bojkotu Polski! Screen wiadomości nie kłamie. Oto, co pisała o Sarze James

Malena i Sara James

Malena i Sara James

Eurowizja Junior 2021. Internauci dyskutują nad wynikami konkursu. W sieci pojawił się screen wiadomości mamy Maleny, zwyciężczyni tegorocznej edycji. Co wzbudza kontrowersje?

W niedzielę 19 grudnia miał miejsce finał Eurowizji Junior 2021. W La Seine Musicale w Boulogne-Billancourt pod Paryżem pokazały się dzieci i młodzież z 19 państw. Rywalizowały ze sobą: Albania, Armenia, Irlandia, Malta, Macedonia Północna, Portugalia, Niemcy, Gruzja, Francja, Rosja, Kazachstan, Ukraina, Niderlandy, Hiszpania, Serbia, Polska, a także po roku nieobecności powróciły Włochy, Azerbejdżan po dwuletniej przerwie, a Bułgaria powróciła do konkursu po czterech latach.

Transmisję z tego wydarzenia można było obejrzeć między innymi na kanale TVP 1. Polskimi prowadzącymi konkurs byli Aleksander Sikora i Marek Sierocki. W tym roku do końca ważyły się losy zwycięzcy – w czołówce były Polska, Francja i Armenia. Ostatecznie to uczestniczka z ostatniego z wymienionych krajów sięgnęła po laur. Jednak jej wgrana mocno wzburzyła fanów formatu w Polsce. Zwłaszcza po tym, jak w sieci pojawił się screen wiadomości, jaką opublikowała w sieci mama Maleny.

Eurowizja Junior 2021. Screen wiadomości mamy Maleny obiegł sieć

Kiedy tylko ogłoszono wyniki i okazało się, że Sara James w zasadzie o włos przegrała z Maleną, internauci szybko wyliczyli, że tak naprawdę sami sobie jesteśmy winni, przyznając Armenii 12 punktów. Między innymi na naszym profilu rozgorzała ostra dyskusja na ten temat.

Oliwy do ognia dodała mama zwyciężczyni, a dokładniej screen wiadomości, jaka napisała i udostępniła na swoim Instagramie. Kobieta prosi w niej o to, żeby głosować na jej córkę, co jest oczywiście naturalne, ale jednocześnie prosi, żeby bojkotować Polskę, Francję i Rosję, uważając, że to najwięksi konkurenci Maleny.

Dzisiaj o 23 rozpoczyna się głosowanie w konkursie Eurowizja Junior 2021. Mam tu kilka rad, jak zagłosować więcej razy z twojego urządzenia. Wybierz Armenię jako swój pierwszy głos, a później zaznacz 2 państwa. NIE głosuj na Polskę, Francję i Rosję jako swój pierwszy wybór. Powodzenia! – można przeczytać na screenie, który obiegł sieć.

Internauta, który się nim podzielił, wyraził wątpliwość, czy takie postępowanie jest uczciwe. Nie brakuje negatywnych komentarzy, a fani formatu są wściekli. Co myślicie o sytuacji?


Screen wiadomości mamy Maleny

Screen wiadomości mamy Maleny

Eurowizja Junior 2021 - Armenia, Malena

Eurowizja Junior 2021 - Armenia, Malena

Eurowizja Junior 2021. Występ Polski (Sara James – Somebody)

Eurowizja Junior 2021. Występ Polski (Sara James – Somebody)

Komentarze

 • Karolina pisze:

  Sara faktycznie to wspaniała polska młoda piosenkarka …Cudowny głos ,pięknie wykonany utwór cudna oprawa sceniczna i wygląd Sary ,idealny na taki konkurs..Bardzo dziewczęca i ze wspaniałymi manierami…Miała ogromne szanse na pierwsze miejsce i one według mnie należało jej się ,jest tylko jedno, ale…można było przypuszczać jak zagłosuje jury,ale to internauci mieli najwięcej do powiedzenia 🙂..Wiki Gabor to właśnie dzięki nim wygrała ,zdobyła od nich aż 166 punktów,a Sara ?aż 60 punktów mniej 😟,więc każde państwo miało w głosowaniu równe szanse🙂Armenia wykazała się sprytem🤗

 • Gość pisze:

  Uważam, że zachowanie matki Maleny było nie fair. Ale skąd wiecie, że Malena o to ją prosiła? Mogła po prostu to wysłać, żeby zapewnić jej wygraną. Człowiek pod wpływem stresu umie zrobić wszystko!

 • Gość pisze:

  Jeden z teledysków prezentujacych Armenkę miał podtekst erotyczny… . Wstyd. Tak dać się złapać! To jest konkurs dziecięcy????

 • Gość pisze:

  Czy to jest konkurs dla dzieci, jeśli wygrywa piosenkarka emanująca seksem?!!!

 • Gość pisze:

  UWAŻAM ŻE SARA ZAŚPIEWAŁA LEPIEJ A POLSKA NIGDY NIE UMIAŁA GŁOSOWAĆ I DAŁA ARMENII 12 WIĘC WINA TYCH CO W JURY. TYLE W TEMACIE

 • Gość pisze:

  Malena oddaj nagrodę mamie, ona wygrała. A dla jury z Armenii i Francji przekaż jakąś premie. Oni jej (tobie)pomogli.
  Fałsz i obłuda na dziecięcym konkursie, szok ! Czy nagroda zdobyta w taki sposób może cieszyć ? PRZENIGDY !
  Ps. Malena, nie bądź jak matka i proszę , oddaj nagrodę SARZE, była od Ciebie lepsza . Odejmując punkty jury Armenii (będące kpiną) i Polski, pozostaje sprawiedliwy werdykt.

 • przemyslana strategia pisze:

  Jeden z teledysków prezentujacych Armenkę miał podtekst erotyczny… zakodował się w pamięci? zakodował. Szczególnie panów z jury. Wstyd. Tak dać się złapać!

 • Anna pisze:

  Sara jest bardzo wartościową i dojrzałą dziewczyną jak na swój wiek, wspaniałe radzi sobie na scenie bardzo profesjonalnie a zarazem nie wywyzsza się i chwyta za serce podczas wykonywania utworu, jest wręcz zjawiskowa a jej barwa głosu i czystość jest na najwyższym poziomie a nawet ponadczasowym, na Eurowizji scena piękna atmosfera świąteczna, tancerki świetnie przygotowane do występu idealnie pod wykonanie piosenki, sama piosenka niezwykle pogodna i ciepła śpiewana przez Sare stała się magiczna…
  Polska wypadła cudownie wynik szokuje!!!!
  Wykonanie Maleny i charakteryzacja daje do myślenia, utwór przypomina znane kawałki mix hitów zagranicznych, wszystko sztucznie podstawione, dziewczyna pięknie śpiewa to fakt lecz gra nieczysta wszystko zaplanowane i dopracowane przez matkę.

 • Gość pisze:

  Cóż, nie było to zbyt kulturalne zachowanie, i sądzę że nie powinno się to raczej zdarzyć, jednak Malena nie odpowiada za czyny swojej mamy. Zresztą, pomyślcie trochę.
  Czy gdybyście trafili na taką prośbę, spełnilibyście ją? No raczej nie. Zagłosowalibyście i tak na tę osobę, na którą chcieliście głosować, to że ktoś chciałby inaczej nie zmieniłoby waszego poglądu.
  Chociaż nie głosowałam na Malenę i wolałabym żeby wygrał zupełnie inny kraj, to jednak muszę napisać że Malena zasłużyła na to zwycięstwo. I w żadnym wypadku nie należy odbierać jej nagrody, to dopiero by było nie fair play.

  • Gość pisze:

   a to jest fair play co zrobila armenia zreszta wykonanie bylo do niczego a utwor to zlepek hitow polska piosenka byla najlepsza izawierala przekaz a armenia to chaos ikompletna klapa szkoda ze tak nienawidza POLSKI bo podnieslismy sie z kolan POLSKA juz nie jestkopciuszkiem .SARO JESTES WIELKA okradziono CIEBIE z nagrody szkoda a oliwy dolali nasi jury takich szpecow wyrolowala armenia dzis tylko tak mozna wygrywac chanba chanba

 • Gość Robert pisze:

  My Polacy jesteśmy narodem ludzi szlachetnych i nie małostkowych. Jesteśmy szczerzy i niechce mam się cwano kombinować. Jednym słowem jesteśmy rycerscy. Gdybym nie miał racji Polka by wygrała.

 • XDD pisze:

  Zgadzam się z osobami, które uważają, że matka Maleny zachowała się źle. Tylko nie interesuje was pewna rzecz? Mówi aby nie głosować na Francje, Rosje i Polskę, a z tego zauważyłam pierwsze dwa kraje + Armenia dały nam tylko 1-2 punkty. Nie podoba mi się to ani trochę, poza tym Rosja nie miała później tak wielu głosów. Nie uważam jednak aby odebrać Malenie tę nagrodę, no chyba, że sama prosiła matkę aby pisała takie bzdury na niekorzyść Sary. To tylko moje spostrzeżenia, nie musicie od razu uważać to za obronę.
  Miłego dnia/popołudnia/wieczoru/nocy

 • . pisze:

  Zgadzam się z osobami, które uważają, że matka Maleny zachowała się źle. Tylko nie interesuje was pewna rzecz? Mówi aby nie głosować na Francje, Rosje i Polskę, a z tego zauważyłam pierwsze dwa kraje + Armenia dały nam tylko 1-2 punkty. Nie podoba mi się to ani trochę, poza tym Rosja nie miała później tak wielu głosów. Nie uważam jednak aby odebrać Malenie tę nagrodę, no chyba, że sama prosiła matkę aby pisała takie bzdury na niekorzyść Sary. To tylko moje spostrzeżenia, nie musicie od razu uważać to za obronę.
  Miłego dnia/popołudnia/wieczoru/nocy

 • Gość pisze:

  I te udawane łzy po ogłoszeniu wyników. Nie zła aktoreczka, a piosenka beznadziejna.

 • Gość pisze:

  odebrac nagrode armeni za wreedna matke to jest chaniebne tak postapic szkoda slow SKANDAL SKANDAL SKANDAL ale 12 punktow dla armeni to glupota polskie jury samo odebralo SARZE zwyciestwo nigdy sie nie nauczycie to dzieki wam SARA przegrala i koniec.

 • GośćMa pisze:

  Odebrać nagrodę Malenie z Armenii za zachowanie nie fair Play 👍🙂

 • Gość pisze:

  Głupia milena

 • Gość pisze:

  To nie było wredne, bo powiedziała, żeby nie głosować na ten kraj jako pierwszy, nic niezwykłego

 • Gość pisze:

  Osobiście jestem osobą, która nie zamierza krytykować. Uważam jednak, Że mama dziewczynki z Armenii Zachowała się nie fair w stosunku do innych krajów. Nie uważam jednak, że się nie zasługuje. Naprawdę bardzo ładnie zaśpiewała, lecz Ukrainę też się świetnie zaprezentowała nie zajęła dość wysokiego miejsca, więc to po prostu jest wina popularność danej osoby. Jej mama jest bardzo popularna w sieci dlatego nakłoniła wiele osób

  • Gość pisze:

   na klamstwie i kretactwie robi sie dzis kariere a z tego matka maleny jest slynna powinna byc dyskwalifikacja i koniec nawet tutaj wkradla sie manipulacja ten program zeszedl na PSY bo wazniejsze jest tecza ,lizbije ipedzie POLSKI nie lubia bo to potepia szkoda gadac szkoda juz dzieci ucza jak wygrywac armenio wstydz sie tak sie to dzis robi.

 • pani pisze:

  Jeżeli to prawda, to jestem zbulwersowana. Nagroda Armenii powinna zostać odebrana. Zresztą miałam wrażenie , że ten utwór jest składanką znanych mi już utworów.

 • Gość pisze:

  Jak Polska wygrywała to też się doszukiwali przekrętów. Żałosne to jest.

 • Gość pisze:

  Wszystko mialy wykalkulowane jak to zrobic by wygrac ! To nie fer !

 • Gość pisze:

  Co za bzdury każdy głosował jak chciał, nikt nikogo nie zmuszał.To nie żadne oszustwo a dziewczynie z Armenii zwycięstwo się należało.

  • Gość pisze:

   No właśnie nie należało się, piosenka Sary oprócz świetnej linii melodycznej, miała przesłanie!!!

  • Gość pisze:

   Zgadzam się. Piosenka z Armenii była do niczego. Wykonanie zresztą też

  • 🥺❤️ pisze:

   Polska dała Armeni 12 punktów, a Armenia 1 punkt dla Polski. Poprostu zachowali się nie fer! Wiedzac, że Polska jest jednym z faworytów konkursu dali nam 1 punkt. To żałosne! Matka Maleny powinna się wstydzić! Nagroda powinna zostać anulowana!

  • Gość pisze:

   o nie wielka bzdura matka ktora naklaniala do bjkotu otworz oczy iglosowanie armeni dla POLSKI szkoda gadac patryjoto

 • Gość pisze:

  Sara Number One‼️‼️‼️🇵🇱💞🙋

 • Gość pisze:

  Armenia?Szkoda słów na zachowanie matki Maleny

 • kara powinna być! pisze:

  Odebrać wygraną! Skandal! Wstyd za takie nawoływanie przez rodzica.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×