Szukaj

Viki Gabor niespodziewanie na oczach 200 milionów ludzi ogłosiła cudowną wiadomość! Cała Europa w ekstazie!

Viki Gabor na Eurowizja: Światełko dla Europy

Viki Gabor na Eurowizja: Światełko dla Europy

Eurowizja Junior jednak w Polsce. Podczas koncertu Eurowizja. Światło dla Europy hasło i logo koncertu, który odbędzie się w naszym kraju, zaprezentowała Viki Gabor.

Odwołanie Eurowizji 2020 było bolesnym ciosem nie tylko dla wokalistów, którzy przygotowywali się do występu, ale także dla fanów koncertu. Niestety epidemia koronawirusa wszystkim pokrzyżowała plany. Organizatorzy postanowili, choć odrobinę, zrekompensować tę stratę i zorganizowali niezwykłe wydarzenie, podczas którego telewidzowie mogli powspominać dawne występy, a także spotkać się online z niektórymi wykonawcami.

Pojawiła się także Viki Gabor, która przekazała wspaniałe wieści. Jej komunikat zobaczyło ponad 200 milionów widzów. A przynajmniej szacuje się, że tyle osób ogląda co roku finał Eurowizji.

Viki Gabor podczas relacji na żywo Eurowizja. Światło dla Europy

Eurowizja. Światło dla Europy to koncert, jakiego jeszcze nie było. Organizatorzy zdecydowali się na wyprodukowanie wyjątkowego wydarzenia, podczas którego wszyscy wielbiciele najważniejszej imprezy muzycznej w roku będą mogli usłyszeć 41 piosenek konkursowych i nie tylko. Widowisko pełne jest niespodzianek. Jedną z nich zafundowała nam Viki Gabor.

Podczas relacji na żywo prowadzący koncert połączyli się ze studiem w Warszawie. Rozmowę ze zwyciężczynią ubiegłorocznej Eurowizji Junior poprzedzono wspomnieniem tego pięknego momentu.

Viki ubrana w piękny różowy garnitur ozdobiony aplikacjami z krabami przywitała się z Europą. Odpowiadając na pytania, stwierdziła, że absolutnie nie nudzi się podczas kwarantanny. Ma wiele zajęć i tworzy nowe piosenki.

Mam wiele aktywności. Szkołę zdalną. Razem z siostrą piszę piosenki, nie, nie nudzę się – powiedziała młoda wokalistka.

Zdradziła też, że to właśnie w Polsce ponownie odbędzie się Eurowizja Junior. Pokazała logo i zdradziła hasło: Move The World – Rusz Światem! To wspaniałe wieści dla fanów formatu w naszym kraju.

Odkrywamy karty Move The World – Rusz Światem  to hasło tegorocznej, 18. edycji Konkursu Piosenki Eurowizji Junior, który odbędzie się 29 listopada w Warszawie – napisano chwilę potem na profilu TVP.

View this post on Instagram

Odkrywamy karty❗️???? Move The World – Rusz Światem ???? to hasło tegorocznej, 18. edycji Konkursu Piosenki Eurowizji Junior, który odbędzie się 29 listopada w Warszawie. ???? przedstawiamy logo wydarzenia ???? #BądźmyRazemWdomu rozśpiewani!

A post shared by Bądźmy Razem. TVP (@badzmyrazem.tvp) on


Logo i hasło Eurowizji Junior 2020 w Polsce

Logo i hasło Eurowizji Junior 2020 w Polsce

Viki Gabor podczas koncertu Eurowizja. Światło dla Europy

Viki Gabor podczas koncertu Eurowizja. Światło dla Europy

Viki Gabor podczas koncertu Eurowizja. Światło dla Europy

Viki Gabor podczas koncertu Eurowizja. Światło dla Europy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×