Szukaj

Eurowizja Junior 2020: Trzeci i ostatni finalista wybrany! O wyniku zdecydowały Marina i gwiazda Oscarów

Eurowizja Junior 2020

Eurowizja Junior 2020

Półfinał Szansy na Sukces właśnie za nami. Jurorzy wybrali trzeciego finalistę. Kto awansował do finału?

Kandydaci do Eurowizji Junior 2020 są wybierani w programie Szansa na Sukces. W każdym odcinku zwycięża jedna osoba, która dostaje przepustkę do wielkiego finału. Podczas ostatecznego starcia artyści zaprezentują dwa utwory – jeden z repertuaru ogólnego, drugim jest oryginalna piosenka przygotowana na konkurs. Zachwyt po występie młodych artystów z drugiego odcinka, który miał miejsce tydzień temu, jeszcze nie minął. A już poznaliśmy finalistę trzeciego odcinka i dowiedzieliśmy się tym samym, kogo zobaczymy w finale. Kto awansował?

Szansa na Sukces – Eurowizja Junior 2020. Trzeci finalista wybrany

Ostatni etap rywalizacji odbędzie się 27 września. Zanim to jednak nastąpi, wybierani są poszczególni finaliści. W niedzielę 6 września ogłoszono, że Lena Marzec jako pierwsza otrzymała tę szansę. Nastolatka wykonała piosenkę Andromeda i nie miała sobie równych. Jej występ oczarował jury w składzie: Piotr Rubik, Edyta Górniak oraz Viki Gabor. Wyróżnienia otrzymały Aurelia Radecka i Amelia Karczewska.

Drugą finalistką wyłonioną 13 września została Agata Sewerin, która śpiewała piosenkę What Makes You Beautiful z repertuaru One Direction. O zwycięstwie zadecydowali: Michał Wiśniewski, Cleo i Gromee.

Dziś poznaliśmy ostatniego finalistę. Choć wybór był niezwykle trudny i jurorzy: Katarzyna Łaska, Marina Łuczenko-Szczęsna oraz Dawid Kwiatkowski mieli ciężką decyzję do podjęcia, to zwyciężczyni została wybrana. Jest nią Alicja Tracz, która śpiewała piosenkę Kolorowy wiatr z filmu Pocahontas. Swoim głosem i wykonaniem zachwyciła jurorów oraz publiczność przed telewizorami. Wyróżnienia otrzymali Szymon Lubicki i Antonina Piotrowska.

Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2020 – kto walczył o miejsce w finale?

Siedmioro młodych artystów zaśpiewało znane międzynarodowe przeboje. Podobnie jak w poprzednim odcinku wykonania oceniło jury, które wybrało finalistę oraz przyznało wyróżnienia. Wśród wykonawców pojawiły się osoby znane z programów rozrywkowych, jak i regularnych uczestników międzynarodowych konkursów śpiewu. Kto walczył o miejsce w finale?

  • Szymon Lubicki (The Voice Kids 3) – Ani słowa z filmu Herkules;
  • Anna Laskowska – Miłość rośnie wokół nas z filmu Król Lew;
  • Konrad Repiński (The Voice Kids 3) – Większy świat z filmu Mała Stopa;
  • Alicja Tracz (The Voice Kids 3) – Kolorowy wiatr z filmu Pocahontas;
  • Dominika Głąb – Pół kroku stąd z filmu Vaiana: Skarb oceanu;
  • Lena Małodzińska (The Voice Kids 3) – Mam tę moc z filmu Kraina lodu;
  • Antonina Piotrowska.

Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy wygranej.


Eurowizja Junior 2020

Eurowizja Junior 2020

Eurowizja Junior 2020

Eurowizja Junior 2020

Eurowizja Junior 2020

Eurowizja Junior 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×