Szukaj

Eurowizja Junior 2020: Głosuj BEZPŁATNIE na Polskę z Polski! Wystarczy kilka kliknięć

Ala Tracz

Ala Tracz

Ruszyła druga faza głosowania na Eurowizji Junior 2020. Jak oddać głos na Polskę? Czasu jest niewiele, ale to bardzo proste. Sprawdź teraz.

Eurowizja Junior od kilku lat jest w naszym kraju niezwykle popularna. Wszystko dzięki wygranej Roksany Węgiel. Młoda wokalistka zdeklasowała współzawodników podczas finału konkursu w Mińsku w 2018 roku. Zdobyła pierwsze historyczne zwycięstwo dla Polski. Rok później stało się niemożliwe – jej wielki sukces powtórzyła Viki Gabor. Scenę w Gliwicach zawojowała przebojem Superhero.

W tym roku organizatorem muzycznego konkursu dla dzieci jest ponownie Polska. O zwycięstwo dla nas tym razem walczy 10-letnia Ala Tracz z piosenką I’ll be standing. Zgodnie z regulaminem najlepszą piosenkę wybiorą telewidzowie oraz jury w stosunku 50:50. Jak i gdzie można zagłosować?

Jak głosować w Eurowizji Junior 2020? Czy można oddać głos na Polskę?

Właśnie wystartowała druga tura głosowania na Eurowizji Junior 2020. Warto podkreślić, że to jedyny konkurs Eurowizji, w którym można oddać głos na swój kraj. Dzięki temu każdy z nas może pomóc Alicji Tracz w sięgnięciu po trzecią wygraną z rzędu dla Polski. Konkurs finałowy transmitowany jest z Warszawy. Z powodu pandemii wszystkie występy nagrane zostały wcześniej, żeby uniknąć ewentualnych problemów technicznych.

Alicja Tracz wystąpiła jako szósta i wykona piosenkę I’ll Be Standing. Czy ma szansę na wygraną? Wszystko zależy od oddanych na nią głosów. Głosowanie online wystartowało w piątek 27 listopada o godzinie 20:00 i zakończyło się o godz. 16:59 w niedzielę 29 listopada, chwilę przed rozpoczęciem konkursu.

Eurowizja Junior 2020: Instrukcja bezpłatnego głosowania

Po wszystkich konkursowych występów ruszyła druga faza głosowania, które potrwa przez 15 minut. Oto instrukcja, jak bezpłatnie zagłosować na Polskę.

  1. Wejdź na stronę vote.junioreurovision.tv. Z menu możesz wybrać język polski.
  2. Obejrzyj skrót wszystkich występów Eurowizji Junior 2020.
  3. Opcjonalnie możesz zobaczyć także dłuższe (1-minutowe) fragmenty wybranych piosenek lub od razu przejść do głosowania.
  4. Zaznacz trzy dowolne piosenki (może, ale nie musi, być wśród nich piosenka z Polski).
  5. Kliknij POTWIERDŹ SWOJE GŁOSY i wpisz wynik prostego działania matematycznego.

Podkreślmy – głosowanie jest całkowicie darmowe i dozwolone jest oddanie głosu z Polski na Alę Tracz.


Alicja Tracz – Eurowizja Junior 2020

Alicja Tracz – Eurowizja Junior 2020

Alicja Tracz

Alicja Tracz

Alicja Tracz – Eurowizja Junior 2020

Alicja Tracz – Eurowizja Junior 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×