Szukaj

Eurowizja Junior 2020: Drugi finalista wybrany! O wyniku zdecydowali Wiśniewski, Cleo i Gromee

Eurowizja Junior 2020

Eurowizja Junior 2020

Półfinał Szansy na Sukces właśnie za nami. Jurorzy wybrali drugiego finalistę. Kto awansował do finału?

Kandydaci do Eurowizji Junior 2020 są wskazywani w programie Szansa na Sukces. W każdym odcinku zwycięża jedna osoba, która dostaje przepustkę do wielkiego finału. Podczas ostatecznego starcia artyści zaprezentują dwa utwory – jeden z repertuaru ogólnego, drugim jest oryginalna piosenka przygotowana na konkurs. Zachwyt po występie młodych artystów w pierwszym odcinków jeszcze nie minął. A już poznaliśmy finalistę drugiego odcinka i dowiedzieliśmy się, kogo zobaczymy w finale. Kto awansował?

Szansa na Sukces – Eurowizja Junior 2020. Drugi finalista wybrany

Ostatni etap rywalizacji odbędzie się 27 września. Zanim to jednak nastąpi wybierani są poszczególni finaliści. W niedzielę 6 września ogłoszono, że Lena Marzec jako pierwsza otrzymała tę szansę. Nastolatka wykonała piosenkę Andromeda i nie miała sobie równych. Jej występ oczarował jury w składzie: Piotr RubikEdyta Górniak oraz Viki Gabor. Wyróżnienia otrzymały Aurelia Radecka i Amelia Karczewska.

Tuż przed ogłoszeniem wyników, Górniak podkreślała, że było dla niej przyjemnością słuchać śpiewu zdolnej młodzieży:

Bardzo dziękuje za zaproszenie. To była wielka przyjemność słuchać waszych wykonań, waszych interpretacji. Chciałam tylko przypomnieć, jeszcze raz, że każda chwila jest szansą na sukces. Tę edycję wygrywa Lena Marzec — komentowała wynik Edyta Górniak.

Dziś poznaliśmy kolejnego finalistę. Choć wybór był niezwykle trudny i jurorzy: Michał Wiśniewski, Cleo i Gromee mieli ciężką decyzję do podjęcia, to zwyciężczyni została wybrana. Jest nią Agata Serwin, która śpiewała piosenkę What Makes You Beautiful z repertuaru One Direction. Swoim głosem i wykonaniem zachwyciła jurorów oraz publiczność przed telewizorami.

Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2020 – kto walczył o miejsce w finale?

Siedmioro młodych artystów zaśpiewało znane międzynarodowe przeboje. Podobnie jak w poprzednim odcinku wykonania oceniło jury, które wybrało finalistę oraz przyznało wyróżnienia. Wśród wykonawców pojawiły się osoby znane z programów rozrywkowych, jak i regularnych uczestników międzynarodowych konkursów śpiewu. Kto walczył o miejsce w finale?

  • Agata Serwin
  • Aleksandra Kędra (The Voice Kids 3)
  • Maja Biernat
  • Maja Janowska
  • Natalia Kosmowska (The Voice Kids 3)
  • Sandra Wawer
  • Zuzanna Darnikowska

Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy wygranej.

View this post on Instagram

Jak mija Wasz weekend?🌞 Czekamy na Was o 15:15 w TVP2📺 #weekend #weekendmood #start #awesome #sunnyday #musician #bewithus #musically #soon #tvp2

A post shared by Szansa Na Sukces- Official (@szansanasukces.opole2021) on


Eurowizja Junior 2020

Eurowizja Junior 2020

Eurowizja Junior 2020

Eurowizja Junior 2020

Eurowizja Junior 2020

Eurowizja Junior 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×