Szukaj

Kulisy Eurowizji Junior 2020. W TV wszystko wygląda jak co roku, a na miejscu? Roxie pokazała zdjęcia

Eurowizja Junior 2020 od kulis

Eurowizja Junior 2020 od kulis

Eurowizja Junior 2020: finał konkursu odbył się w Warszawie. Na ten cel przygotowano studio i odpowiednią oprawę, żeby telewidzowie nie odczuwali, że tegoroczne zmagania młodych wokalistów odbywają się w szczególnych warunkach przez pandemię koronawirusa. Tak więc w telewizji wszystko wygląda jak co roku, ale zupełnie inaczej na miejscu. Zobaczcie zdjęcia.

W tym roku ze względu na pandemię Covid-19 konkurs Eurowizji Junior 2020 odbywał się w szczególnych warunkach. Wszystkie utwory zostały nagrane już wcześniej w lokalnych studiach. Dzisiejszego wieczoru zostaną jedynie odtworzone. Wszystko to po to, żeby uniknąć ewentualnych kłopotów technicznych i nie pozbawiać żadnego z młodych wokalistów szansy na zwycięstwo. Na ten cel zostało przygotowane w Warszawie specjalne studio, dzięki czemu telewidzowie w swoich odbiornikach mogą oglądać konkurs, który w zasadzie nie różni się niczym od ubiegłorocznych. A jak to wygląda od kulis?

Eurowizja Junior 2020: kulisy

W tegorocznym konkursie wzięło udział łącznie 12 państw, w tym jeden debiutant – Niemcy, które dotąd występowały jedynie w dorosłej Eurowizji. Koncert poprowadzili Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska i Mateusz Szymkowiak, komentował Artur Orzech.

Młodzi uczestnicy występowali w następującej kolejności:

Niemcy – Susan „Stronger with You” / 13 lat

Kazachstan – Karakat Bashanova „Forever” / 12 lat

Holandia – Unity „Best Friends” / 13-14 lat

Serbia – Petar Anicic „Heartbeat” / 14 lat

Białoruś – Arina Pehtereva „Aliens” / 12 lat

POLSKA – Ala Tracz „I’ll Be Standing” / 10 lat

Gruzja – Sandra Gadelia „You Are Not Alone” / 10 lat

Malta – Chanel Monseigneur „Chasing Sunsets” / 9 lat

Rosja – Sofia Feskova „My New Day” / 11 lat

Hiszpania – Solea „Palante” / 9 lat

Ukraina – Oleksandr Balabanov „Vidkryvai” / 14 lat

Francja – Valentina „J’imagine” / 11 lat

Występy były emitowane na wielkich ekranach, których w studio znalazło się sporo. Oprócz prowadzących i osób z obsługi technicznej na miejscu w Warszawie nie było publiczności, aplauz pochodził z nagrania, stwarzając iluzję, że jest sporo publiczności, kiedy tak naprawdę było niewielu obserwatorów. Z wokalistami, którzy przebywali w swoich lokalnych stacjach w specjalnie na ten cel przygotowanych pokojach, łączono się online. Takie same scenografie sprawiały wrażenie, że znajdują się w tym samym otoczeniu.

Prowadzący, kiedy łączyli się z poszczególnymi krajami, w zasadzie rozmawiali z telebimami. Jednak magia telewizji zadziałała tak, że przed odbiornikami miało się wrażenie, że konkurs przebiega tak, jak zawsze. Kiedy jednak zajrzeć za kulisy, widać pustkę i to, że poza rozświetloną sceną jest raczej roboczo. Pokazała to Roksana Węgiel na swoim Instagramie. Zajrzyjcie do naszej galerii.

Zobacz także: Eurowizja Junior 2020: Głosuj BEZPŁATNIE na Polskę z Polski! Wystarczy kilka kliknięć


Eurowizja Junior 2020 od kulis

Eurowizja Junior 2020 od kulis

Eurowizja Junior 2020 od kulis

Eurowizja Junior 2020 od kulis

Eurowizja Junior 2020 od kulis

Eurowizja Junior 2020 od kulis

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×