Szukaj

Viki Gabor i Roxie Węgiel spotkały się z Alą Tracz. Wyglądały zjawiskowo, ale to, co powiedziały jest jeszcze ważniejsze

Ala Tracz

Ala Tracz

Alicja Tracz opublikowała na Instagramie post, w którym przypomniała, że już za niecałą dobę odbędzie się kolejny konkurs Eurowizji Junior. Zdradziła, że dostała kilka wskazówek od utytułowanych koleżanek. Co napisała?

W tym roku w konkursie piosenki Eurowizji Junior, który odbędzie się już w niedzielę 29 listopada, Polskę będzie reprezentować 10-letnia Ala Tracz. Dziewczynka imponuje niesamowitym głosem, a jej utwór I’ll be standing zebrał sporo pozytywnych recenzji fanów. W sobotnie popołudnie młoda wokalistka przypomniała, że jeszcze ciągle można na nią głosować, zwiększając szansę na to, że nasz kraj po raz trzeci sięgnie po najwyższy laur. Co napisała na Instagramie?

Ala Tracz zaprasza do głosowania w Eurowizji Junior

Mimo że część obserwatorów konkursu wskazuje na to, że piosenka Ali Tracz nie wyróżnia się aż tak na tle konkurencji jak Anyone I want to be Roksany Węgiel czy Superhero Viki Gabor  i w tym roku Polska raczej nie wygra, to dwie redaktorki spośród grona jurorów, pierwsze miejsce przyznały jednak właśnie I’ll be standing, nie szczędząc dziesięciolatce pochwał.

„I’ll be standing” ma wszystkie cechy idealnej piosenki na Eurowizję Junior 2020: wpada w ucho i ma mocny przekaz pasujący do aktualnej sytuacji na świecie. Ala przełamuje wszystkie stereotypy na temat tego, o czym powinna śpiewać dziewczynka – nie o najlepszych przyjaciółkach czy „brokatowych” marzeniach, a o swoje sile, dzięki której odnosi sukces – napisała jedna z nich.

Białoruś i Hiszpania mają bardziej oryginalne piosenki, ale to występ Polski ekscytuje mnie najbardziej. Ala ma niesamowity głos, a piosenka energię i przekaz, który pasuje do jej potężnego wokalu. To piosenka pełna pasji ze świetnym refrenem – dodaje kolejna.

Wszystko w rękach widzów. Póki co w rankingach na stronie organizatorów Ala zajmuje wysokie miejsce. Sama również zachęca fanów do oddawania głosów, co można zrobić zupełnie za darmo na stronie vote.junioreurovision.tv. Młodą wokalistkę dobrą radą wsparły także tryumfatorki poprzednich konkursów Viki Gabor i Roksana Węgiel. Takie wsparcie z pewnością spowoduje, że jej szanse na zwycięstwo znacznie wzrosną. Obie wyglądały zjawiskowo w czarnych stylizacjach, ale to, co powiedziały, jest znacznie ważniejsze.

Hejka!  Już za 24 godziny rozpoczyna się @junioreurovisionofficial  Roxie i Viki przekazały mi przydatne wskazówki- biorę sobie wszystko do serduszka 🤍 Mateusz, dziękuję za masę wspólnych wywiadów Pamiętajcie, że trwa głosowanie na stronie jesc.tv – napisała.

Również zachęcamy do głosowania na Alę. Kto wie, może się uda po raz kolejny zapisać w historii konkursu.


Ala Tracz, Viki Gabor, Roksana Węgiel, Mateusz Szymkowiak

Ala Tracz, Viki Gabor, Roksana Węgiel, Mateusz Szymkowiak

Mateusz Szymkowiak, Ala Tracz

Mateusz Szymkowiak, Ala Tracz

Ala Tracz występ na Eurowizja Junior 2020

Ala Tracz występ na Eurowizja Junior 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×