Szukaj

Eurowizja Junior 2019 w Polsce: Znamy oficjalne logo i hasło!

Motto i logo Eurowizji Junior 2019 wybrane! Już wiemy, jakie hasło i motyw przewodni będą towarzyszyć dziecięcej wersji popularnego konkursu, który po raz pierwszy odbędzie się w Polsce.
Eurowizja Junior 2019 - wypadek uczestnika

Eurowizja Junior 2019 - wypadek uczestnika

Już 24 listopada oczy całej Europy będą skierowane na Gliwice, gdzie odbędzie się Eurowizja Junior 2019. O tym, że Polska została gospodarzem dziecięcej wersji popularnego show, wiadomo od końca 2018 roku. Organizatorzy co rusz udostępniają kolejne informacje na temat wydarzenia. Dzisiaj poznaliśmy oficjalne hasło i logo.

Podczas spotkania przedstawicieli TVP i EBU w Izraelu, gdzie już jutro rozpocznie się Eurowizja 2019, zaprezentowano slogan i motyw przewodni konkursu dla dzieci. Na znak graficzny wybrano latawiec, zaś jako motto użyto sloganu: Share the joy, czyli Podziel się radością. Potwierdzono także, że sposób głosowania pozostanie bez zmian w stosunku do poprzedniego roku – zwycięzcę ponownie wybiorą jurorzy na wpół z internautami z całego świata.

Podczas konferencji z udziałem zagranicznych dziennikarzy pojawiła się m.in. Roksana Węgiel, ubiegłoroczna zwyciężczyni Eurowizji Junior. Roxie w Tel Awiwie pojawiła się z jeszcze jednego powodu. Piosenkarka pojawi się podczas sobotniego finału Eurowizji, na którym promować będzie wersję konkursu dla najmłodszych.

Zobacz: Kto poda polskie punkty na Eurowizji 2019? Już wiemy, na kogo postawiono w TVP!

Zobacz: Conchita Wurst na najnowszych zdjęciach nie przypomina siebie! Stało się z nią coś bardzo dziwnego

Zobacz: Fani Eurowizji zdecydowali: Włochy zwycięzcą! A jak ocenili szanse Polski?


Hasło i motyw przewodni Eurowizji Junior 2019

Hasło i motyw przewodni Eurowizji Junior 2019

Roksana Węgiel przed studiem TVP

Roksana Węgiel przed studiem TVP

Roksana Węgiel wygrała Eurowizję Junior 2018

Roksana Węgiel wygrała Eurowizję Junior 2018

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×