Szukaj

Eurowizja Junior 2019 w Polsce: Znamy oficjalne logo i hasło!

Motto i logo Eurowizji Junior 2019 wybrane! Już wiemy, jakie hasło i motyw przewodni będą towarzyszyć dziecięcej wersji popularnego konkursu, który po raz pierwszy odbędzie się w Polsce.
Eurowizja Junior 2019 logo i motto

Już 24 listopada oczy całej Europy będą skierowane na Gliwice, gdzie odbędzie się Eurowizja Junior 2019. O tym, że Polska została gospodarzem dziecięcej wersji popularnego show, wiadomo od końca 2018 roku. Organizatorzy co rusz udostępniają kolejne informacje na temat wydarzenia. Dzisiaj poznaliśmy oficjalne hasło i logo.

Podczas spotkania przedstawicieli TVP i EBU w Izraelu, gdzie już jutro rozpocznie się Eurowizja 2019, zaprezentowano slogan i motyw przewodni konkursu dla dzieci. Na znak graficzny wybrano latawiec, zaś jako motto użyto sloganu: Share the joy, czyli Podziel się radością. Potwierdzono także, że sposób głosowania pozostanie bez zmian w stosunku do poprzedniego roku – zwycięzcę ponownie wybiorą jurorzy na wpół z internautami z całego świata.

Podczas konferencji z udziałem zagranicznych dziennikarzy pojawiła się m.in. Roksana Węgiel, ubiegłoroczna zwyciężczyni Eurowizji Junior. Roxie w Tel Awiwie pojawiła się z jeszcze jednego powodu. Piosenkarka pojawi się podczas sobotniego finału Eurowizji, na którym promować będzie wersję konkursu dla najmłodszych.

Zobacz: Kto poda polskie punkty na Eurowizji 2019? Już wiemy, na kogo postawiono w TVP!

Zobacz: Conchita Wurst na najnowszych zdjęciach nie przypomina siebie! Stało się z nią coś bardzo dziwnego

Zobacz: Fani Eurowizji zdecydowali: Włochy zwycięzcą! A jak ocenili szanse Polski?


Najlepsza polska piosenka na Eurowizji Junior to…

×