Szukaj

Eurowizja Junior 2019 nie w Warszawie? Decyzja TVP może szokować!

Eurowizja Junior 2019 nie odbędzie się w Warszawie

Eurowizja Junior 2019 nie zostanie zorganizowana w Warszawie. Dlaczego TVP zrezygnowało ze stolicy? W jakim mieście odbędzie się konkurs piosenki Eurowizji dla dzieci? 

Fakt, że Polska została organizatorem Eurowizji Junior 2019 jest powodem do dumy i wielką radością dla fanów konkursu. Zostaliśmy dostrzeżeni na arenie międzynarodowej, a sukces Roksany Węgiel tylko to potwierdza. Przygotowaniami i prowadzeniem imprezy zajmie się TVP, która od lat transmituje nie tylko Eurowizję dla dzieci, ale również główny konkurs. Wygląda jednak na to, że nie obędzie się bez kontrowersji. Pierwszą z nich będzie na pewno miasto, w którym zorganizowany zostanie konkurs. TVP podjęła dość zaskakującą decyzję.

 Noel Curran, dyrektor generalny EBU zdradził, że konkurs nie odbędzie się – jak wcześniej sądzono – w Warszawie:

Jest to fantastyczne wydarzenie, które odbędzie się w Krakowie i nie mogę się doczekać. Tym bardziej że na pewno będę tam obecny. Ale jak mówię: to wydarzenie, które ciągle się rozwija. Publiczność coraz liczniejsza, coraz więcej krajów chce uczestniczyć w tym konkursie. Jest to wydarzenie, które w pełni popieramy i chcemy, aby się rozwijało. To wydarzenie jest również bardzo mocno obecne w świecie cyfrowym, co jest nie do przecenienia z uwagi na grupę młodych odbiorców, także jest to bardzo ekscytujące. Jestem bardzo zadowolony, że Telewizja Polska będzie organizowała ten konkurs i nie mogę się doczekać, aż przyjadę do Polski – skwitował

Jesteście zaskoczeni? W końcu co stolica to stolica…

Eurowizja Junior 2019 w Polsce? TVP już podjęło decyzję!

Eurowizja 2019: TVP ma już swojego faworyta! Megagwiazda pojedzie tylko pod jednym warunkiem

Eurowizja 2019: TVP namawia największe polskie gwiazdy! Jacek Kurski ujawnił kulisy rozmów!


Czy lubisz oglądać Eurowizję?

×