Dzisiaj Eurowizja Junior 2018! Polka faworytką całego konkursu! Oglądaj transmisję na żywo razem z nami!

Roksana Węgiel Eurowizja Junior 2018 Polska piosenka kto to?

Roksana Węgiel Eurowizja Junior 2018 Polska piosenka kto to?

Polska wygra Eurowizję Junior 2018?

Już dzisiaj, 25 listopada w Mińsku odbędzie się finał Eurowizji Junior 2018, w którym o zwycięstwo powalczy reprezentująca Polskę Roksana Węgiel. Zwyciężczyni The Voice Kids od początku uchodzi za największą gwiazdę całej imprezy. Jej statystyki w internecie biją nie tylko kontrkandydatów, ale też sam konkurs. Wszystko wskazuje na to, że Polska wygra Eurowizję Junior 2018, a najlepszym tego dowodem jest liczba odsłon teledysku naszej reprezentantki.

Piosenka Anyone I Want To Be, którą dla Roksany Węgiel napisali m.in. twórcy hitów Little Mix, w ciągu kilku tygodni doczekała się ponad 1 miliona wyświetleń! Tak fantastycznych wyników nie odnotował żaden inny z pozostałych 19 uczestników, ba, nawet nie zbliżył się do wyniku polskiej piosenkarki. Największą liczbą wyświetleń swojej propozycji poza Polską można pochwalić się Kazachstan – ok. 500 tysięcy odsłuchań.

Transmisję online z Eurowizji Junior 2018 możecie obejrzeć poniżej:

Przypomnijmy jednak, że o wynikach Eurowizji Junior 2018 nie decydują statystyki w internecie, ani nawet SMS-y od widzów (tak jak w przypadku „dorosłej” Eurowizji), a… głosowanie jurorów. Publiczność również ma swój głos, który może oddać za pośrednictwem specjalnej aplikacji, na której można głosować na maksymalnie 5 piosenek, w tym także na swoją. Oznacza to, że z Polski dopuszczalne jest głosowanie na Roksanę Węgiel, co więcej – nic ono nie kosztuje.

Sądząc po zaangażowaniu internautów w promocję twórczości Roksany w internecie, jej sukces w wirtualnym głosowaniu jest raczej pewny. Czy podobnego zdania będą jurorzy, co w efekcie może sprawić, że po 25 listopada będzie mówiło się, że „Polska wygrała Eurowizję Junior 2018”? O tym przekonamy się dopiero podczas finału wydarzenia, które z polskim komentarzem wyemituje na żywo telewizja TVP ABC i TVP Polonia (a nie TVP2 jak w latach poprzednich).

Trzymamy kciuki.

Rak pokonał 30-letnią gwiazdę Eurowizji. Tysiące fanów w żałobie

Paulina Sykut zmieszała Eurowizję z błotem! To pierwszy raz, gdy wyraziła tak ostrą opinię [WIDEO]

Znamy reprezentanta Polski na Eurowizję Junior 2018! To objawienie „The Voice”!


Roksana Węgiel wygrała The Voice Kids

Roksana Węgiel wygrała The Voice Kids

Roksana Węgiel – finał The Voice Kids

Roksana Węgiel – finał The Voice Kids

Roksana Węgiel i Edyta Górniak – finał The Voice Kids

Roksana Węgiel i Edyta Górniak – finał The Voice Kids

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×