Eurowizja 2022. Wpadka prowadzących może kosztować Polskę sporo punktów! Niefortunna zapowiedź tuż przed występem Krystiana Ochmana

Eurowizja 2022- wpadka

Eurowizja 2022- wpadka

Eurowizja 2022. Wpadka prowadzącego 66. Konkurs Piosenki. Mika tuż przed występem Krystiana Ochmana pomylił się w zapowiedzi.

Finał Eurowizji zaczął się 14 maja o godzinie 21.00. Polak wystąpił w drugiej połowie widowiska. Występ Krystiana Ochmana był jednym z ostatnich tego wieczoru — pojawił się na scenie jako 23. z 25 finalistów. Ochman będzie mógł liczyć na głosy Polonii mieszkającej w jednym z krajów, które występują tego wieczoru. Jednak przez błąd jednego z prowadzących mógł stracić sporo punktów!

Eurowizja 2022. Wpadka prowadzącego tuż przed występem Krystiana Ochmana

Wszystkie trzy koncerty poprowadzą Eurowizji 2022 poprowadzili Mika, Laura Pausini, Alessandro Cattelana. 14 maja w drugiej części finału na scenie pojawiła się Polska reprezentacja. Jednak mieszkańcy naszego kraju nie będą mogli oddawać głosów na Krystiana. Regulamin Eurowizji zabrania głosowania na swojego reprezentanta. Wysłany SMS na Ochmana z Polski będzie nieważny, mimo że opłata zostałaby pobrana.

Kiedy przyszedł na czas na Polaka, prowadzący, czyli Mika i Laura Pausini zabrali się za zapowiedź. Wówczas mężczyzna popełnił lapsus językowy, który może kosztować Krystiana Ochmana sporo głosów, bo zapowiedział nas jako Holand, zamiast Poland. Z czego mógł wynikać ten błąd? W języku angielskim brzmienie tych dwóch nazw jest bardzo podobne, Nie zmienia to faktu, że pozostaje pewnego rodzaju niesmak.

Eurowizja 2022. Kim jest Mika?

Mika jest Brytyjczykiem o libańsko-izraelskich korzeniach. Do Londynu wyemigrował z rodziną, gdy miał 9 lat. Obecnie mieszka w Paryżu. Szczyt jego popularności przypada na rok 2008 i przebój Relax, take it easy. Kilkakrotnie gościł w Polsce. Jego płyta Life in Cartoon Motion sprzedała się w nakładzie ponad 5,6 mln egz.

Prowadzący Eurowizję 2022 Mika cieszy się ogromną popularnością w wielu państwach, szczególnie we Włoszech i Francji, w której zasiadał w jury The Voice.


Eurowizja 2022. Występ Krystiana Ochmana w finale

Eurowizja 2022. Występ Krystiana Ochmana w finale

Eurowizja 2022. Występ Krystiana Ochmana w finale

Eurowizja 2022. Występ Krystiana Ochmana w finale

Eurowizja 2022. Występ Krystiana Ochmana w finale

Eurowizja 2022. Występ Krystiana Ochmana w finale

Komentarze

 • Sollo pisze:

  Dla wielu Polaków Krystian był najlepszy .
  Z takim głosem w przyszłości daleko zajdzie i usłyszy jego jeszcze świat
  Odziedziczył ten głos po tenorze jakim jest jego dziadek .

  • Gość pisze:

   Dla mnie osobiście powienien wygrać. Bardzo mi się podobał występ jak i piosenka

  • Gość Paulina pisze:

   A dejta spokój z tym snuciem intryg, to \'prasa\' wszystko podsyca i po co? Aby skłócić? Już po Eurowizji i życie toczy się dalej. Po co to mielić. Co za naciągany tekst, żenada

 • Nina pisze:

  ” Anioł z Krakowa” też trafił do Polski na skutek identycznej pomyłki :). Pan Ochman zabłysnął ale na Eurowizji od lat wygrywa polityka. A UE nam nieprzychylną. „Bracia” z Ukrainy-takoż. Kochają nas teraz, bo nie mają wyjścia. Pan Krystian dopiero zaczyna karierę, wieku sukcesów Mu życzę.

  • Gość pisze:

   To samo mysle K. Ochman byl najlepszy

  • Gość pisze:

   Zgadzam się z Panią taka jest prawda choć bardzo przykra

  • Agila 15 pisze:

   Zdecydowanie się z Panią zgadzam 👌

  • Gość pisze:

   Polityka wygrała.. Ukraińcy pokazali swoją prawdziwą twarz… Za te 3 000 000 uchodźców, których utrzymujemy z naszych podatków!!!

  • Bar. Woj. pisze:

   Niestety przekonalismy się jak liczą się z nami Ukraińcy. Jest takie powiedzenie”wszystko co robisz, robisz sobie”. K. Ochman ma talent i wcześniej czy później Europa o nim usłyszy. Ukraińscy zrobili kuku głównie sobie.

 • Gość pisze:

  Raczej zyskał.

  • Gość pisze:

   💩💩💩💩💩💩

  • Kika pisze:

   Nasz anioł śpiewał najpiękniej,przy jego głosie to nawet odejście ze świata byłoby łatwiejsze, Mogła bym go słuchać cały dzień i cała noc.To nasz cud

  • Terry pisze:

   Napewno zyskał,wszyscy o nim uyszą

 • Gość pisze:

  Wiem jedno. Na Eurowizji Krystian Ochman, a później długo, długo nic. Nikt nie potrafił tak śpiewać jak Krystian. Jego umiejętności i wokal pokazały niedoskonałości pozostałych. Jeśli taki głos nie wygrywa … to na pewno nie chodzi o najlepszą piosenkę i jej wykonanie.

 • GośćKatrin pisze:

  Zapowiedz Polski byla zaraz po Angliku cos w tym jest , ale tez zaraz sie poprawil i powiedzial prawidlowo, i jeszcze to ze w Angli mowia Nederland na Holandie, ja mieszkam w UK i anglicy byli zachwyceni Polakiem glosowali na niego, przypadek pomylki? !

 • Gość. pisze:

  Dlaczego nie widać mojego komentarza wyświetla się wszystkie

 • Gość pisze:

  Masz rację to była specjalna pomyłka ….

  • Gość pisze:

   Bo miała wygrać Ukraina czy rąk nie zawsze że wciśnij jest ustalono kto ma wygrać a to jest świństwo Zoska

 • Gościu pisze:

  HOLLAND i POLAND są podobne chyba tylko na papierze… dla Brytyjczyka ta wymowa jest znacząco inna i naprawdę ciężko to pomylić… chyba, że specjalnie 🤦🏻

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×