Eurowizja 2021. Polacy nie dostali wstępu na czerwony dywan przez Covid-19. Urządzili sobie przyjęcie w hotelu. Tak się bawili Rafał i reszta

Eurowizja 2021

Eurowizja 2021

Eurowizja 2021: Polacy nie mogli pojawić się na ceremonii otwarcia konkursu z powodu koronawirusa. Urządzili sobie jednak imprezę w hotelu. Jak się bawili?

Reprezentant naszego kraju, Rafał Brzozowski, już w sobotę 8 maja poleciał do Rotterdamu. W podróży towarzyszył mu Agustin Egurrola, który odpowiada za choreografię do jego występu oraz zespół taneczny.

Eurowizja 2021 już za kilka dni, niestety u jednego z członków delegacji z Polski wykryto koronawirusa. Przypomnijmy, że w Rotterdamie trwają już próby i ze względu na zagrożenie pandemiczne, zachowywany jest ścisły reżim sanitarny, a osoby związane z konkursem poddawane są testom na obecność wirusa.

Rafał i jego ekipa nie mogli pojawić się więc na ceremonii otwarcia w Ahoj Arena w Rotterdamie, bo musieli poddać się zasadom protokołu bezpieczeństwa. Polacy jednak znaleźli sposób i urządzili imprezę.

Eurowizja 2021: Jak Polacy imprezują w hotelu?

Dziś otwarcie 65. Konkursu Piosenki Eurowizji. Na sławnym Turquoise Carpet zabraknie Polaków, wśród których wykryto koronawirusa. Jak czytamy na oficjalnym fanpage’u Eurowizji TVP na Facebooku, ze względu na bezpieczeństwo innych polski wokalista, a także współpracujące z nim osoby połączą się wirtualnie z mediami oraz fanami.

Zdjęciami z imprezy, którą każdy z członków reprezentacji naszego kraju zorganizował we własnym pokoju, na Instagramie podzielił się Daniel Borzewski, który jest jednym z tancerzy występujących z Rafałem. Mister Polski napisał:

W Rotterdamie właśnie odbywa się ceremonia otwarcia Konkursu Piosenki Eurowizji 2021.
Reprezentacja Polski zgodnie z protokołem Covid zostaje w hotelu ale to nie problem dla nas! Łączymy się online z innymi uczestnikami Eurowizji, świętujemy w swoich pokojach na „czerwonym dywanie” i meldujemy gotowość do działania!

Nie poddamy się – napisała na swoim Instagramie Daniel Borzewski.

Przypomnijmy, że 20 maja w Rotterdamie odbędzie się drugi półfinał Eurowizji 2021. W konkursie wezmą udział reprezentanci z 17 państw. Wśród uczestników jest Rafał Brzozowski, który wykona utwór The Ride, który został skomponowany przez szwedzkich producentów. Czy pojawi się na scenie? Miejmy nadzieję, że to się uda.

Zobacz: Występ Brzozowskiego pod znakiem zapytania. COVID-19 w reprezentacji Polski


Eurowizja 2021: Polacy zostali w hotelu

Eurowizja 2021: Polacy zostali w hotelu

Eurowizja 2021: Polacy zostali w hotelu

Eurowizja 2021: Polacy zostali w hotelu

Eurowizja 2021: Polacy zostali w hotelu

Eurowizja 2021: Polacy zostali w hotelu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×