Eurowizja 2021: Aplikacja do głosowania na Polskę. Jak wysłać swój głos?

Eurowizja 2019 aplikacja do głosowania

Eurowizja 2019 aplikacja do głosowania

Aplikacja do głosowania na Eurowizji 2021 jest dostępna za darmo w sklepach AppStore i Android. Dzięki łatwemu w obsłudze programowi można oddawać głosy na swoich faworytów. Podpowiadamy, jak głosować na Polskę – Rafała Brzozowskiego z The ride.

Głosowanie na Eurowizji 2021 rozpocznie się tuż po zakończeniu wszystkich występów w półfinałach i finale. W trakcie 15 minut będzie można oddawać głosy na swoich faworytów, w tym na Rafała Brzozowskiego. Oprócz tradycyjnych SMS-ów można również wspierać Polskę głosując poprzez aplikację Eurovision.

Ile kosztuje aplikacja do głosowania na Eurowizji?

Aplikacja do głosowania na Eurowizji dostępna jest za darmo w sklepach na urządzenia mobilne. Bez problemu można ją pobrać na swój telefon w ciągu kilku minut, a następnie, po jej uruchomieniu, wybrać swoich faworytów. Polska w drugim półfinale wystąpi jako „6”, wtedy też dowiemy się, czy Rafał Brzozowski awansował do finału konkursu. Aplikacja pozwala głosować na wybranego uczestnika Eurowizji, jak również oferuje możliwość wysyłania przypomnienia, gdy lubiany przez nas artysta będzie miał swój występ.

Jak głosować na Eurowizji przez aplikację?

Żeby głosować przez aplikację, wystarczy oznaczyć swojego faworyta wirtualnym serduszkiem, a następnie kliknąć opcję „głosuj”. System automatycznie wygeneruje wiadomość tekstową, pod którą należy wysłać SMS-a na konto Polski (czy innych uczestników, którzy zwrócą Waszą uwagę). Koszt SMS-a to 3,66 złotych z VAT.

Co oferuje aplikacja do głosowania?

Dodatkowym atutem aplikacji eurowizyjnej są dokładne informacje na temat uczestników, krajów oraz szybki dostęp do bieżących newsów. Miłośnikom zdjęć powinna przypaść do gustu możliwość robienia zdjęć selfie, ubarwionych okolicznościowymi filtrami Eurowizji. Jest ich sporo, zawierają np. oficjalne hashtagi wydarzenia lub flagi państw uczestniczących w konkursie wplecione w logo Eurowizji.

Zobacz: Eurowizja 2019: Znamy skład polskiego jury! W obsadzie same gwiazdy!

Zobacz: Kto poda polskie punkty na Eurowizji 2019? Już wiemy, na kogo postawiono w TVP!

Zobacz: Fani Eurowizji zdecydowali: Włochy zwycięzcą! A jak ocenili szanse Polski?


Aplikacja do głosowania na Eurowizji 2019

Aplikacja do głosowania na Eurowizji 2019

Rafał Brzozowski – konferencja przed Eurowizją 2021

Rafał Brzozowski – konferencja przed Eurowizją 2021

Rafał Brzozowski – konferencja przed Eurowizją 2021

Rafał Brzozowski – konferencja przed Eurowizją 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×