Polska szykowała najlepsze show w historii Eurowizji. Alicja Szemplińska pochwaliła się wizualizacją

Alicja Szemplińska – występ na Eurowizji 2020. Wizualizacja

Alicja Szemplińska – występ na Eurowizji 2020. Wizualizacja

Alicja Szemplińska miała reprezentować Polskę na Eurowizji 2020. Jej występ miał być spektakularny. Już sama wizualizacja robi ogromne wrażenie!

18 marca ujawniono przykrą wiadomość dla fanów Alicji Szemplińskiej, którzy z niecierpliwością czekali na jej występ na Eurowizji 2020. Z powodu światowej pandemii koronawirusa konkurs został odwołany. Organizatorzy przekazali tę informację za pośrednictwem oficjalnych kanałów promocyjnych w mediach społecznościowych. Zgodnie z zapowiedziami, podczas Eurowizji 2021 na scenie nie usłyszymy piosenek, które miały startować w tegorocznej odsłonie imprezy.

Alicja Szemplińska komentuje odwołanie Eurowizji 2020

Wokalistka została zwyciężczynią specjalnej edycji Szansy na sukces i to właśnie ta wygrana umożliwiła jej reprezentowanie Polski podczas Konkursu Piosenki Eurowizji w Rotterdamie. Jednak w związku z odwołaniem wydarzenia przez organizatorów, Alicja nie kryła swojego rozczarowania i żalu. Na Instagramie podkreśliła jednak, że zdrowie stanowi dla niej największy priorytet.

Kochani! Spełnił się najgorszy scenariusz i tegoroczna Eurowizja Rotterdam 2020 została odwołana. Powód jest wszystkim bardzo dobrze znany. Zdrowie jest jedno, więc dbajmy o nie jak potrafimy najlepiej! – napisała Alicja Szemplińska.

W wywiadzie dla Pomponika artystka została zapytana, czy rozważa inne alternatywne konkursy eurowizyjne, gdyż pojawiło się sporo spekulacji na ten temat. Jednak na razie żaden z uczestników nie dostał zaproszenia do innych tego typu wydarzeń.

Mówiąc szczerze, ja jeszcze nie zagłębiałam się w alternatywne konkursy, także jak dowiem się wszystko o wszystkich to wtedy będę mogła mieć zdanie na ten temat. Może jeśli jakiś będzie ciekawy i interesujący to czemu nie.

Występ Polski na Eurowizji 2020. Alicja Szemplińska ujawniła szczegóły

Alicja Szemplińska miała wystąpić w Rotterdamie z piosenką Empires. To emocjonalna ballada, która trafiła nie tylko do serc polskich, ale również zagranicznych fanów. Pojawiały się nawet głosy o tym, że może się ona okazać czarnym koniem konkursu i zapewnić wokalistce wysokie miejsce w pierwszej 10.

Oczywiście podczas wydarzenia ważny jest nie tylko utwór, ale również prezentacja sceniczna. Wszyscy zwracają uwagę choreografię, tancerzy, stroje i grę świateł. Udostępniona przez youtubera Amira Cohen ACX wizualizacja występu Polski na Eurowizji 2020 robi ogromne wrażenie. Sama Alicja zapewniła, że w dużym stopniu pokrywa się z jej pomysłem na show. Na scenie miał dominować ogień, który z każdą kolejną sekundą przybierał na sile. Prawdopodobnie na scenie towarzyszyliby jej tancerze i elementy, o których nie chce na razie mówić.

Mogę powiedzieć, że część pomysłu ekipu zgrywało się z pomysłem, który ktoś zrobił na YouTubie. I trochę z naszych wizji pokrywało się. Tylko u nas miało być kilka rzeczy na scenie, na razie nie wiem, czy mogę o tym mówić. Chciałabym tę piosenkę zaprezentować w takiej scenerii. Mam nadzieję, że uda się zaprezentować tę piosenkę na innej scenie. Aczkolwiek pomysły były bardzo podobne. Miałybyć podobne inscenizacje i elementy towarzyszące – powiedziała Szemplińska Pomponikowi.

Jeśli jej wykonanie i scenografia wyglądałyby w ten sposób, to jesteśmy pewni, że miejsce w finale miałaby zapewnione. Internauci twierdzą nawet, że jej występ mógłby być „najlepszym w historii” nie tylko Polski, ale i całej Eurowizji. Z pewnością wzbudziłby wiele pozytywnych emocji. Zobaczcie sami:


Eurowizja 2020 wizualizacja występu Alicji Szemplińskiej

Eurowizja 2020 wizualizacja występu Alicji Szemplińskiej

Eurowizja 2020 Wizualizacja występu

Eurowizja 2020 Wizualizacja występu

Eurowizja 2020 Wizualizacja występu

Eurowizja 2020 Wizualizacja występu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×