Eurowizja 2020: Kto w preselekcjach? Kolejni uczestnicy ujawnieni. Wśród nich objawienie „The Voice”

Eurowizja 2020: Kto z Polski?

Eurowizja 2020: Kto z Polski?

Eurowizja 2020 już za kilka miesięcy. Polska swojego reprezentanta wybierze w czasie preselekcji w Szansie na sukces. Swój udział potwierdzają kolejni artyści. Kto?

Nagrania do trzech półfinałowych odcinków polskich preselekcji do konkursu Eurowizja 2020 odbędą się w dniach 19-20 stycznia w siedzibie TVP w Warszawie, a ich retransmisja będzie miała miejsce od 2 lutego o 15:15 w TVP2. Całe preselekcje zakończą się finałem na żywo 23 lutego o 15:15.

Jak będą wyglądały polskie preselekcje do Eurowizji 2020?

O wyjazd na konkurs zawalczy kilkunastu artystów, którzy wezmą udział w trzech rozgrywanych co tydzień półfinałach. W polskim jury zasiądą byli uczestnicy Eurowizji: Michał Szpak, Cleo i Gromee. W każdym z odcinków konkursowicze będą prezentować znany cover.

Trójka, którą z kolejnych odcinków wybierze jury awansuje do finału programu Szansa na Sukces. Finaliści otrzymają specjalnie napisane dla nich piosenki. O tym, kto zwycięży zadecydują  jurorzy oraz telewidzowie 23 lutego. Pierwszy uczestnik eurowizyjnej Szansy sukces, który ujawnił swój udział, to zespół Daj To Głośniej.

Daj to głośniej

Daj to głośniej

Kto wystąpi na w polskich preselekcjach do Eurowizji oprócz grupy Daj To Głośniej?

Do udziału w konkursie przyznali się kolejni młodzi artyści. Pierwsza z nich to Weronika Curyło, polka pochodzenia romskiego, która w siódmej edycji The Voice of Poland zajęła drugie miejsce, ustępując jedynie Mateuszowi Grędzińskiemu.

Kochani! Już mogę oficjalnie potwierdzić swój udział w SNS Eurowizja 2020 !  Trzymajcie kciuki – napisała na swoim Instagramie.

Weronika Curyło ma na swoim koncie kilka coverów i jeden singiel Płonę.

Drugim konkursowiczem jest zwycięzca jednej z edycji Mam TalentAdrian Makar. W ubiegłym roku wokalista zaprezentował swój singiel zatytułowany Zagubiony.

Do konkursu dołączyła także Saszan! Wokalistka ma na swoim koncie dwie płyty oraz kilka przebojów. Saszan już raz wystąpiła w polskich preselekcjach. Było to w 2018 roku z piosenką Nie chcę ciebie mniej.

Można już mówić – to mówię. GUESS WHO’S BACKKKK – Już w przyszłym tygodniu wezmę udział w pierwszym etapie eliminacji do konkursu EUROWIZJI 2020 – napisała wokalistka na Instagramie.

Na kogo stawiacie?

Zobacz także: Eurowizja 2020: Blue Cafe w preselekcjach? Komentarz Dominiki Gawędy może ucieszyć fanów konkursu [WIDEO]


Saszan – ESKA TV 10-lecie

Saszan – ESKA TV 10-lecie

Saszan - Śpiewajmy razem. All Together Now

Saszan - Śpiewajmy razem. All Together Now

Adrian Makar

Adrian Makar

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×