Szukaj

Eurowizja 2019: Tulia pokazała się na finale! Stroje wyjątkowo grzeczne, za to wcześniej zaliczyły sesję w bikini!

Eurowizja 2019 Polska szanse u bukmacherów Tulia

Eurowizja 2019 Polska szanse u bukmacherów Tulia

Polska reprezentacja na tegorocznej Eurowizji swój występ zakończyła na etapie półfinału. Folkowy zespół Tulia odpadł niestety prezentując swój porywający utwór Pali się. Dziewczyny nadal przebywają w Izraelu, w odmienionych lookach wybrały się na finał Eurowizji.

Tulia niestety nie awansowała z pierwszego półfinału do finału konkursu Eurowizji w Izraelu. Żeński zespół wokalny wykonujący muzykę folkową zaprezentował się w utworze Fire of love – Pali się, który niestety nie rozpalił serc europejskich internautów. Laureatki konkursu Premier podczas 55 Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, zostały jednak jeszcze w Tel Awiwie, gdzie regenerowały swoje naderwane nerwy po nieudanym występie. Dziewczyny zrzuciły więc monumentalne stroje rodem z prawosławnej cerkwi, aby w seksownych kostiumach moczyć swoje rozpalone ciała w basenie.

Tulia, mimo porażki w Izraelu, nadal ma wielu fanów w Polsce. Dziewczyny zdobyły nawet nagrodę Akademii Fonograficznej Fryderyk za fonograficzny debiut roku 2019. Solistki zdradziły, że podczas finału Eurowizji kibicują Islandii.

Aby w pełni uczestniczyć w uroczystym koncercie finałowym, Polki przygotowały na sobotni wieczór widowiskowe kreacje. W skład zespołu Tulii wchodzą cztery śliczne dziewczyny: Joanna Sinkiewicz, Dominika Siepka, Patrycja Nowicka, Tulia Biczak. Niestety na zdjęciach, które zaprezentowała Tulia, jednej z wokalistek zabrakło. Nie wiemy zatem jak prezentuje się czwarta sukienka.

Być może czwarta ślicznotka nadal moczy się w basenie? 🙂

Zobacz: Seksskandal na Eurowizji 2019! Faworyt konkursu gwiazdą filmów porno! Robił wszystko, by usunąć te ujęcia z sieci!

Zobacz: Eurowizja 2019: Islandia z Hatari faworytem do zwycięstwa! O czym śpiewają?

Zobacz: Odmieniona Conchita Wurst sensacją półfinału Eurowizji 2019! Jeszcze lepsze wcielenie zaprezentowała na Instagramie!


Tulia na finale Eurowizji

Tulia na finale Eurowizji

Tulia w basenie

Tulia w basenie

Tulia (Polska) – występ na Eurowizji 2019

Tulia (Polska) – występ na Eurowizji 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×