Szukaj

Eurowizja 2019: Transmisja na żywo. Gdzie oglądać konkurs live?

Chcesz oglądać transmisję z Eurowizji 2019, ale nie wiesz gdzie? Podpowiadamy o której godzinie zaczyna się konkurs i gdzie znajdziesz link do streamingu online. To prostsze niż myślisz.
Tulia Eurowizja 2019 która wystąpi Polska w półfinale?

Tulia Eurowizja 2019 która wystąpi Polska w półfinale?

Eurowizja to konkurs, który od lat gromadzi przed telewizorem fanów dobrej muzyki z całego świata. To właśnie oni już dzisiaj przeżywać będą prawdziwą muzyczną ucztę. W Tel Awiwie zebrali się bowiem najbardziej utalentowani muzycy z całej Europy, którzy nie tylko reprezentować będą swój kraj, ale także powalczą o zwycięstwo i możliwość organizacji konkursu w przyszłym roku.

Tradycyjnie zmagania artystów zostały podzielone na trzy dni. We wtorek i czwartek odbywać się będą półfinały, w trakcie których awans do głównego konkursu wywalczy po dziesięć zespołów. W sobotę, oprócz nich na scenie pojawią się także uczestnicy z krajów tzw. Wielkiej Piątki, które przez fakt, ze ich państwa płacą najwyższe składki na organizację konkursu, znajdują się automatycznie w finale.

Eurowizja 2019: gdzie oglądać transmisję?

Pierwszy półfinał odbędzie się we wtorkowy wieczór. Wydarzenie to będzie niezwykle emocjonujące dla polskich widzów. Dlaczego? Ponieważ wśród wykonawców walczących o awans do finału znajduje zespół Tulia, który wykona piosenkę  Fire of Love (Pali się). 

Zarówno transmisji z pierwszego dnia półfinałów, jak i z drugiego nie zabraknie w polskiej telewizji. Zmagania zespołów na żywo będzie można oglądać o godzinie 21:00 na kanale TVP 1. Konkurs potrwa do około 23:20. Prowadzona będzie także transmisja online. Półfinały za darmo będzie można obejrzeć na stronie eurowizja.tvp.pl oraz na oficjalnym kanale Eurovision na YouTube.

Podobnie wygląda transmisja finału, który odbędzie się 18 maja. Zmagania uczestników, którzy walczyć będą o zwycięstwo, oglądać będzie można w Telewizji Polskiej, a także na podanych stronach internetowych. Start wydarzenia 21:00.

Będziecie śledzić transmisję z Eurowizji 2019 w internecie?

Zobacz: Eurowizja Junior 2019 w Polsce: Znamy oficjalne logo i hasło!

Zobacz: Eurowizja 2019: Włochy, Holandia czy Rosja? Bukmacherzy już wiedzą kto wygra! Jak na tle rywali wypada Polska?

Zobacz: Eurowizja 2019: Tulia na ceremonii otwarcia oczarowała swoimi kreacjami! Tak zespół reprezentuje Polskę w Izraelu! [WIDEO]


Tulia na scenie w trakcie drugiej próby technicznej – końcówka występu, fot. Aleksandra Wąsek/eurowizja.org

Tulia na scenie w trakcie drugiej próby technicznej – końcówka występu, fot. Aleksandra Wąsek/eurowizja.org

Eurowizja 2019 Polska. Tulia podczas próby

Eurowizja 2019 Polska. Tulia podczas próby

Eurowizja 2019: Polska – Tulia Fire of Love (Pali Się)

Eurowizja 2019: Polska – Tulia Fire of Love (Pali Się)

×