Szukaj

Oficjalnie: Margaret w preselekcjach do Eurowizji 2019. Znowu wybrała inny kraj!

Margaret w szwedzkich preselekcjach do Eurowizji 2019

Eurowizja 2019 dla Polski kolejny raz bez Margaret w preselekcjach. Gwiazda zdecydowała, że znów wystartuje po swoją szansę na udział w międzynarodowym konkursie piosenki z inną flagą w tle. Podobnie jak w 2018 roku, gdzie była już o krok od zwycięstwa, wokalistka wystąpi w szwedzkich preselekcjach do Eurowizji 2019 podczas Melodifestivalen 2019.

W 2018 roku polska artystka z piosenką In My Cabana zajęła siódme miejsce i nie udało jej się zostać reprezentantką Szwecji. W tym roku znów spróbuje swoich sił i wystąpi podczas preselekcji w drugim półfinale 9 lutego, który odbędzie się w Malmo, wykonując jeden ze swoich najnowszych hitów, Tempo. Ciekawostką jest, że podczas pierwszego półfinału na scenę powróci Anna Bergendahl, która w 2010 roku reprezentowała Szwecję na Eurowizji. Jako jedyna nie zapewniła swojemu krajowi awansu do finału. Czyżby próbowała zmyć z siebie widmo porażki?

Nie ma wątpliwości, że szanse polskiej gwiazdy na wygraną są w tym roku jeszcze większe niż w poprzednim. Szwedzi poznali ją już doskonale, a jej głos i umiejętności są bardzo doceniane u naszych zagranicznych sąsiadów. Niedawno ogłoszono, że artystka weźmie udział w wielkim świątecznym show, które będzie jeździło po całej Szwecji. Nic więc dziwnego, że gdy we wtorek rano oficjalnie ogłoszono listę artystów, którzy powalczą o szansę na reprezentowanie kraju podczas Eurowizji 2019 w Izraelu, fani byli zachwyceni.

Pokona konkurencję i będzie walczyła z Polską – oby – w finale?

Występ Margaret w finale Melodifestivalen 2018:

Margaret gwiazdą zagranicznego widowiska! Będzie największą atrakcją na scenie!

Słodkie zdjęcie Margaret i jej nowego chłopaka podbija sieć! Wyglądają jak Britney Spears i Justin Timberlake!

Margaret straciła głowę dla ukochanego! Wytatuowała sobie jego adres na Instagramie


Czy Margaret powinna reprezentować Szwecję na Eurowizji?

×