Szukaj

Eurowizja 2019: Rosja wysyła Sergeya Larazeva! Już raz był o włos od zwycięstwa!

Eurowizja 2019 Rosja Sergey

Kto z Rosji na Eurowizji 2019?

Sergey Lazarev został reprezentantem Rosji na Eurowizji 2019. Przystojny wokalista już raz występował w konkursie, na którym zajął 3. miejsce. Czy tym razem wygra?

Rosja na Eurowizji 2019 może poszczycić się wieloma sukcesami, w tym jednym zwycięstwem. W 2016 roku niewiele brakowało, a to właśnie nasi wschodni sąsiedzi triumfowaliby po raz drugi. Sergey Lazarev teraz ma szansę pobić swój wynik sprzed trzech lat, bowiem ponownie wystąpi na Eurowizji.

Rosyjska telewizja na początku lutego poinformowała, że to właśnie Sergey Lazarev został reprezentantem Rosji w konkursie, który w dniach 14-18 maja odbędzie się w Tel Awiwie. Na razie nieznana jest piosenka 36-letniego przystojnego wokalisty. Można jednak spodziewać się, że będzie co najmniej tak samo dobra, jak utwór You Are Only One, z którym w Sztokholmie 1. miejsce w głosowaniu widzów. Ze względu na zbyt niski wynik u jurorów, utwór ostatecznie przegrał z piosenką Jamali z Ukrainy, która wygrała tamtejszą edycję wydarzenia.

Rosyjska piosenka na Eurowizji 2019 nosi tytuł Scream. Posłuchaj jej poniżej:

Eurowizja 2016: Kontrowersyjne słowa Sergeya Lazareva z Rosji o Ukrainie: “Nie będę uczestniczył w imprezach, gdzie…”

Kiedy Rosja wygrała Eurowizję i z jaką piosenką?

Rosja wygrała Eurowizję tylko raz – w 2008 roku. Jedynym jak dotąd artystą ze wschodniego kraju był Dima Bilan, którego utwór Believe skomponowany przez Timbalanda nie miał sobie równych. W tym roku mija dokładnie 11 lat od jego triumfy, czy Sergey powtórzy jego sukces?

Kim jest Sergey Lazarev?

Sergey Lazarev urodził się w 1984 roku. Na dużej scenie zadebiutował w 2001 roku jako wokalista zespołu SMASH. Swój pierwszy album wydał w 2005 roku, nosi on tytuł Don’t Be Fake. Dwa lata później Lazarev wydał płytę TV Show, zaś w 2010 roku Electric Touch. Dwa lata temu ukazał się album W Epicentre, który jak na razie zamyka listę płyt długogrających.

Reprezentant Rosji na Eurowizji 2019 to także aktor grający w teatrze w Moskwie. Prywatnie jest ojcem Nikity, o którego istnieniu media dowiedziały się dopiero, gdy artysta zdecydował się ochrzcić dziecko. Co ciekawe, nie wiadomo, kto jest matką chłopca i czy w ogóle Sergey obecnie jest w związku z kobietą. W 2016 roku Lazarev został uznany za najlepszego uczestnika Eurowizji przez gejów.

To nagie zdjęcie Sergeya Lazareva zszokowało internautów. Zdobywca trzeciego miejsca na Eurowizji 2016 ma mroczną przeszłość erotyczną

Eurowizja 2016: Rosja skopiowała zeszłoroczny występ Szwecji? Jest szczery komentarz Sergeya Lazareva. Odpowiedź zaskakuje

Faworyt Eurowizji 2016: Tak poradził sobie Sergey Lazarev z Rosji. Zobaczcie jego występ z “You Are Only One” [Wideo]


Sergey Lazarev z Rosji na ceremonii otwarcia Eurowizji 2016

Sergey Lazarev z Rosji na ceremonii otwarcia Eurowizji 2016

Faworyt Eurowizji 2016 to Rosja Sergey Lazarev

Faworyt Eurowizji 2016 to Rosja Sergey Lazarev

Sergey Lazarev – You Are The Only One – występ na Eurowizji 2016

Sergey Lazarev – You Are The Only One – występ na Eurowizji 2016

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×