Szukaj

Eurowizja 2019: TVP zaskoczyła swoją decyzją! Nie na to liczyli fani konkursu

Eurowizja 2019 kto z Polski reprezentant wybrany

Eurowizja 2019 kto z Polski reprezentant wybrany

Kiedy TVP ogłosi reprezentanta Polski na Eurowizję 2019?

TVP zmieniło datę ogłoszenia reprezentanta Polski na Eurowizję 2019. Kiedy poznamy kandydata wybranego drogą wewnętrznej eliminacji? Sprawdź szczegóły.

8 lutego TVP miała ujawnić nazwisko artysty, który będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2019. Miała, bowiem ostatecznie zmieniono plany. Z oficjalnego komunikatu dowiadujemy się, że polską piosenkę na konkurs poznamy dopiero za tydzień, 15 lutego:

Powołana przez TVP specjalna Komisja Konkursowa, która ma wybrać reprezentanta Polski na 64. Konkurs Piosenki Eurowizji 2019 w Tel Avivie, wydłuża pracę do 15 lutego.

TVP zaznacza, że liczba zgłoszeń do konkursu przeszła najśmielsze oczekiwania, co wpłynęło na decyzję o zmianie terminu ogłoszenia nazwiska kandydata:

Do Telewizji Polskiej wpłynęło bardzo dużo propozycji piosenek. Komisja prowadzi intensywne prace i wnikliwie zapoznaje się z przesłanymi utworami. Dlatego też konieczne jest wydłużenie terminu preselekcji, a decyzja Komisji Konkursowej zostanie ogłoszona do piątku 15 lutego.

Zatem czekamy na decyzję!

Nowa fryzura Margaret powaliła fanów na kolana! Przed preselekcjami w Szwecji przeszła dużą metamorfozę!

Eurowizja 2019: Margaret rozbiła bank! „Tempo” to najlepszy numer w jej karierze! Szwedzi muszą ją wybrać, jeśli chcą wygrać! [WIDEO]

Znamy uczestników preselekcji na Eurowizję 2019! Która piosenka powinna reprezentować Polskę? [WIDEO]


Jacek Kurski – otwarcie nowego studia

Jacek Kurski – otwarcie nowego studia "Pytanie na śniadanie"

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×