Szukaj

Michał Szpak wytknął Tulii aż dwa błędy na Eurowizji! To dlatego nie poszło im w półfinale

Michał Szpak, Tulia, Eurowizja 2019

Michał Szpak, Tulia, Eurowizja 2019

Michał Szpak skomentował wynik Tulii na Eurowizji 2019. Co nie zmieniłby w występie reprezentantek Polski, które nie awansowały do sobotniego finału?

We wtorek w Tel Awiwie odbył się pierwszy półfinał Eurowizji 2019, w którym udział wzięły reprezentantki Polski. Zespół Tulia decyzją widzów i jurorów nie zaśpiewa w sobotnim wielkim finale. Na razie nie wiemy, które miejsce zajęła grupa, chociaż plotkuje się, że ostatecznie za wykonanie utworu Fire of Love (Pali się) uplasowały się na 11. pozycji, którą od awansu dzieliło tylko 2 punkty.

Występ Tulii na Eurowizji 2019 spotkał się z wieloma skrajnymi komentarzami ze strony internautów i osób związanych z branżą muzyczną. Dość ostro prezentację Polek podsumował Donatan. Zupełnie inne zdanie na ten temat ma Michał Szpak, który reprezentował Polskę w 2016 roku z porywającym hitem Color of your life:

Uważam, że nie zabrakło niczego. Osobiście poprawiłbym jedynie wizualizacje i wprowadził kilka nie oczywistości w reżyserii – w tej kwestii prowadzić powinni to młodzi ludzie. Kolejny rok przynosi dowód na to, że liczy się świeże i innowacyjne myślenie. Nie zmienia to jednak faktu, że dziewczyny wypadły cudownie. Były piękne, pewne siebie i energetyczne. Powinniśmy być z nich dumni – wyznał Michał w rozmowie z Onetem.

Czy TVP wyciągnie wnioski na przyszłość i przy wyborze reprezentanta na 2020 rok zwróci większą uwagę na stronę wizualną występu?

Zobacz: Strój Roksany Węgiel na Eurowizji 2019 powala na kolana! W telewizji pokazali tylko nudną górę, za to dół… Petarda!

Zobacz: Kuba Wojewódzki obejrzał Eurowizję 2019. Jednym zdaniem bezbłędnie podsumował konkurs, z którego odpadła Polska

Zobacz: Eurowizja 2019: Seria wpadek z Arturem Orzechem w roli głównej! Organizatorzy powinni się wstydzić!


Tulia w półfinale Eurowizji 2019

Tulia w półfinale Eurowizji 2019

Pierwsza próba Tulii na Eurowizji 2019

Pierwsza próba Tulii na Eurowizji 2019

Tulia podczas pierwszej próby na Eurowizji 2019

Tulia podczas pierwszej próby na Eurowizji 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×