Eurowizja 2019: Madonna pokazała za dużo. Organizatorzy nie mieli tego w scenariuszu! Wystosowali oficjalne przeprosiny!

Madonna - występ na Eurowizji

Madonna pojawiła się podczas konkursu Eurowizji 2019 i zaszokowała wszystkich. Tym razem poszło nie o wybór repertuaru, a o zachowanie na scenie. Podczas show gwiazdy na scenie pojawili się tancerze z flagami Izraela i Palestyny.

Konkurs Eurowizji 2019 zakończył się w sobotni wieczór. Zanim świat poznał zwycięzcę, którym okazał się reprezentant Holandii, organizatorzy postanowili zadbać, by o tym wydarzeniu mówiono jeszcze przez długie lata. Właśnie dlatego na scenie pojawiła się Madonna, która zrobiła niemałe show.

Amerykańska gwiazda zaprezentowała znany publiczności hit Like A Prayer oraz najnowszy singiel Future w duecie z Quavo. Podczas drugiej części występu wydarzyło się coś, co nie spodobało się organizatorom. W pewnym momencie wyszło na jaw, że tancerze towarzyszący piosenkarce mieli na plecach flagi Izraela i Palestyny. Dodatkowo trzymali się za ręce.

Występ Madonny oburzył jednak wiele osób. Dlaczego? Od wielu lat między Arabami, a Żydami na Bliskim Wschodzie panuje jawna niechęć, której jak do tej pory nie udało się zmniejszyć.

Po fakcie okazało się, że ten element show nie został wcześniej zatwierdzony. Organizatorzy wyraźnie się od niego odcinają. Przyznali to w oficjalnym oświadczeniu, w którym podkreślali, że ten fragment występu:

Nie pojawił się wcześniej na próbach, które zostały zaakceptowane. Konkurs Piosenki Eurowizji jest wydarzeniem niepolitycznym, a Madonna została o tym poinformowana – przyznali w rozmowie z DailyMail.

Co na to piosenkarka? Wiele wskazuje na to, że o włożeniu kija w mrowisko zdecydowała na długo przed swoim występem. W oświadczeniu, które w tym tygodniu trafiło do mediów, przyznała, że chce wykorzystać swój występ do stworzenia „nowej drogi ku pokojowi”, dlatego nie zamierza ulegać politycznej presji.

Zobacz: 60-letnia Madonna fałszowała jak Mandaryna, ale i tak rozwaliła całą Eurowizję! Izrael oniemiał na jej widok! [WIDEO]

Zobacz: Eurowizja 2019: Znamy zwycięzcę! Holandia, Włochy czy Szwecja? Kto wygrał konkurs?

Zobacz: Eurowizja 2019: Tulia pokazała się na finale! Stroje wyjątkowo grzeczne, za to wcześniej zaliczyły sesję w bikini!


Madonna - występ podczas konkursu Eurowizji

Madonna - występ podczas konkursu Eurowizji

Madonna - kontrowersyjne flagi

Madonna - kontrowersyjne flagi

Madonna na Eurowizji 2019

Madonna na Eurowizji 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×