Szukaj

Eurowizja 2019: Była reprezentantka Polski właśnie zgłosiła się do eliminacji! Posłuchajcie jej piosenki [WIDEO]

Eurowizja 2019: Lidia Kopania Scars are beautiful piosenka

Scars are beautiful – piosenka Lidii Kopani na Eurowizję 2019

Lidia Kopania ponownie postanowiła startować w preselekcjach do konkursu Eurowizji. Polska wokalistka, która reprezentowała nasz kraj w 2009 roku, przygotowała tym razem coś ekstra. Piosenkę Scars Are Beautiful skomponowały specjalnie dla niej znane bliźniaczki ze Szwecji. 

Lidia Kopania już w 2009 roku brała udział w konkursie Eurowizji. Seksowna piosenkarka nie odniosła wówczas większego sukcesu – jej I don’t wanna leave odpadło na etapie półfinału. Po latach zwyciężczyni Top Trendów postanowiła ponownie spróbować swoich sił w polskich preselekcjach. Lidia w ostatniej chwili zgłosiła swój utwór do konkursu. Przebojowa piosenka Scars are beautiful powstała przy współpracy wokalistki ze szwedzkimi  kompozytorkami, które na co dzień pracują dla skandynawskiego oddziału Universal Music.

Ylva oraz Linda Perssen to bliźniaczki, które ze swojego warsztatu wypuściły już kilka hitów na Eurowizję. W tym roku utalentowane dziewczyny napisały przeboje, które zostały zgłoszone na preselekcje w Mołdawii, Serbii, Litwie czy Białorusi. Lidia Kopania przyjaźni się z kompozytorkami od lat, to właśnie one skłoniły Polkę do ponownego udziału w eliminacjach.

Wersja piosenki Scars are beautiful w wykonaniu Lidii natychmiast przypadła do gustu kompozytorkom. Dziewczyny bez chwili namysłu zgodziły się na zgłoszenie jej do polskich preselekcji. Jedno jest pewne, Lidia Kopania wygląda jak milion dolarów, zatem 50% sukcesu ma już w kieszeni.

Posłuchajcie najnowszej propozycji Lidii Kopani na Eurowizję 2019. Czy po 10 latach ponownie będzie reprezentować Polskę?

Lidia Kopania w półfinale Eurowizji 2009:

Namawiają Lidkę Kopanię na Eurowizję! Po 10 latach już wie, jak wygrać konkurs! I wcale nie chodzi o dobrą piosenkę [WIDEO]

Margaret skomentowała swoją przegraną w szwedzkich preselekcjach do Eurowizji 2019!

 

Eurowizja: Nie tylko Margaret! Te polskie gwiazdy też występowały w zagranicznych preselekcjach! Jak sobie poradzili?


×