Eurowizja 2019. Te piosenki odrzucono już na starcie. Są aż tak złe?

Eurowizja 2019 Kto z Polski? Uczestnicy preselekcji

Eurowizja 2019 Kto z Polski? Uczestnicy preselekcji

Eurowizja 2019 – uczestnicy preselekcji

Kto startuje w preselekcjach na Eurowizję 2019? Chociaż TVP w tym roku organizuje wewnętrzne eliminacje, wiemy już, którzy artyści wysłali swoją piosenkę. Oto lista kandydatów, którzy oficjalnie poinformowali o swoim zgłoszeniu.

Już 8 lutego dowiemy się, kto z Polski pojedzie na Eurowizję 2019, która odbędzie się w Tel Awiwie. Reprezentant naszego kraju wystąpi w pierwszym półfinale, 14 maja. Wczoraj TVP zakończyła przyjmowanie zgłoszeń do eliminacji, które w tym roku odbywają się wewnętrznie. Decyzję o wyborze kandydata podejmie specjalnie powołana w tym celu komisja.

Chociaż lista kandydatów z Polski na Eurowizję 2019 nie została jak dotąd nigdzie upubliczniona, to kilku artystów zdążyło oficjalnie potwierdzić swój udział. Serwis Dziennik Eurowizyjny opublikował nazwiska gwiazd walczących o bilet do Tel Awiwu.

Do tej pory wiadomo, że swoją kandydaturę zgłosili m.in: Clödie, Eyelids, Diana Ciecierska, Fincz, Tomasz Dolski, Średzioki, Elton Waskowski, Ian Rooth, Mentunes, Szymon Wydra & Carpe Diem, Alan Cyprysiak i Martino, Kamil Krupicz, Nevedon, Ewelina Łukaszyk, Happy Prince, Isabell Otrębus oraz Kamil Kacprzyk.

Poniżej kilka zgłoszonych utwór, wśród których być może jest polska piosenka na Eurowizję 2019.

Ian Rooth – Flying

Szymon Wydra i Carpie Diem – Higher Aims

Cloide – Devil in disguise

Kamil Krupicz – Breaking

Martino i Alan Cyprysiak – Tuscany

PVRIS – Eyelids

Nevedon – One by one

To Natalia Kukulska miała jechać na Eurowizję! Dlaczego w ostatniej chwili zrezygnowała z reprezentowania Polski? [WIDEO]

Francja wystawiła czarnego konia na Eurowizję! Jest nim śliczny 19-letni transseksualista wyznający ISLAM! Swoim wyglądem przebija nawet słynną Cochite Wurst! [WIDEO]


Szymon Wydra - Idol

Szymon Wydra - Idol

Kim jest Isabell Otrębus-Larsson na Eurowizję 2017?

Kim jest Isabell Otrębus-Larsson na Eurowizję 2017?

Kamil Kacprzyk zgłosił swoją piosenkę na Eurowizję 2019

Kamil Kacprzyk zgłosił swoją piosenkę na Eurowizję 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×