Szukaj

Eurowizja 2018: Bukmacherzy już ocenili szanse Polski na zwycięstwo. Przygotujcie się na szok

Gromee Lukas Meijer Eurowizja 2018 bukmacherzy

Szanse Polski na Eurowizji 2018. Ranking bukmacherów

W minioną sobotę poznaliśmy reprezentanta Polski na Eurowizję 2018. Radość fanów była ogromna, bowiem wygrał typowany przez większość internautów duet – Gromee i Lukas Meijer z piosenką Light Me Up. Choć utwór polskiego DJ-a z wokalem “szwedzkiego Jareda Leto” cieszy się sporą popularnością na YouTube czy Spotify, u bukmacherów – póki co – nie zyskał większej sympatii.

W najnowszym rankingu, który powstał w oparciu o typowania bukmacherów z całego świata, Polacy wypadają bardzo słabo. Gromee i Lukas Meijer zajmują dopiero 30. miejsce, co oznacza, że ich wyjście z półfinału może okazać się problemem. Na pewno taka wiadomość nie ucieszy fanów Eurowizji, w opinii których Polska w tym roku powinna zająć jedno z wyższych miejsc w finale.

A kto jest typowany do zwycięstwa? Jednym z faworytów jest np. reprezentant Szwecji, który jeszcze nie został wybrany (kto wie, może będzie nim Margaret). W czołówce znaleźli się także: Czechy, Bułgaria, Estonia i Hiszpania.

Eurowizja 2018 – Bukmacherzy często się mylą…

Na szczęście bukmacherzy bardzo często mylą się w swoich typowaniach, czego najlepszym dowodem są ostatnie dwa lata – nie tylko nie trafili z wynikami Polski, w których Michał Szpak zamykał stawkę, a Kasia Moś nie trafiła nawet do finału, ale też błędnie wytypowali zwycięzców Eurowizji – w 2017 roku stawiali na Włocha, zaś Portugalczykowi nie dawali szans nawet na pierwszą piątkę, z koli rok wcześniej – w 2016 – twierdzili, że Eurowizję w Sztokholmie wygra Australia albo Rosja, z kolei Ukrainka Jamala w ogóle nie była brana pod uwagę do roli laureata.

Mamy nadzieję, że w tym roku również Polacy utrą nosa bukmacherom.

Kasia Moś o szansach Gromee’ego i Lukasa Meijera na Eurowizji 2018: „Nie należymy do krajów najbardziej lubianych” [WIDEO]

Z OSTATNIEJ CHWILI! Wielki sukces! Margaret w finale szwedzkich preselekcji do Eurowizji 2018! [WIDEO]

Eurowizja: Nie tylko Margaret! Te polskie gwiazdy też występowały w zagranicznych preselekcjach! Jak sobie poradzili?


Czy zaskoczył cię brak awansu Gromee’ego i Lukasa Meijera do finału Eurowizji 2018?

×