Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy! Pięknie zaśpiewała i opowiedziała o swojej córce!
Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy! Pięknie zaśpiewała i opowiedziała o swojej córce!

Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy!...

Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera...

Odjechane kreacje gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2018: Michał Szpak, Ewelina Lisowska, Maryla Rodowicz, Cleo
Odjechane kreacje gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2018: Michał Szpak, Ewelina Lisowska, Maryla Rodowicz, Cleo

Odjechane kreacje gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2018: Michał Szpak, Ewelina...

Odjechane kreacje gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2018:...

Prawdziwy ogień na Instagramie! Mikołaj Roznerski publicznie flirtuje z Adrianą Kalską! Jaki z niego romantyk!
Prawdziwy ogień na Instagramie! Mikołaj Roznerski publicznie flirtuje z Adrianą Kalską! Jaki z niego romantyk!

Prawdziwy ogień na Instagramie! Mikołaj Roznerski publicznie flirtuje z Adrianą Kalską!...

Prawdziwy ogień na Instagramie! Mikołaj Roznerski publicznie flirtuje...

Dziś sobota, 26.05.2018

Eurowizja: Sylwia Grzeszczak pojedzie tylko pod jednym warunkiem! TVP bez problemu może go spełnić!

Sylwia Grzeszczak Eurowizja


Dlaczego Sylwia Grzeszczak nie chce jechać na Eurowizję?

Już za kilka miesięcy kolejny raz przeżyjemy emocje związane z największym konkursem muzycznym w Europie. Eurowizja 2018 zbliża się wielkimi krokami, a wszyscy pretendujący do miana reprezentanta Polski gorączkowo szykują swoje kreacje, piosenki i szlifują wokalny warsztat z nadzieją, że to właśnie im uda się sprowadzić do Polski prestiżowe show. Niestety, są również tacy, którzy mogą mieć ogromną szansę ale z niej nie korzystają. Doskonałym przykładem jest Sylwia Grzeszczak, która na muzycznej scenie w kraju od początku swojej kariery obwoływana była artystycznym objawieniem. Dlaczego nie wystartuje?

Dwa lata temu Sylwia urodziła córeczkę, więc mimo chęci nie miała głowy do konkursów. W zeszłym roku poważnie zaczęła się nad tym zastanawiać i stwierdziła, że jest gotowa. Sylwia boi się porażki. Nawet nie chodzi o międzynarodowy finał konkursu, ale o eliminacje w Polsce, które może przegrać i to z mniej popularnymi artystami. Nie wiadomo co zrobi, bo materiał ma. Kilka jej piosenek pasowałoby na ten festiwal – wyjawia źródło Faktu

W tej sytuacji wniosek nasuwa się sam – jeśli Sylwia dostałaby propozycję wyjazdu na Eurowizję bezpośrednio od TVP, bez otwartych eliminacji (tak jak np. Monika Kuszyńska czy Cleo i Donatan), prawdopodobnie zobaczylibyśmy ją w konkursie. Czy Telewizja Polska spełni jej oczekiwania na przykład w przyszłym roku?

Jak na razie polskim pewniakiem znów jest Michał Szpak, który we wcześniejszych latach brał udział w eliminacjach, zmiażdżył konkurencję, a na festiwalu zrobił furorę hitem Color of Your Life. Szpak, poza nieco kontrowersyjnym wyglądem, ma również prężnie działającą i potężną bazę fanów, nic więc dziwnego, że wszyscy obawiają się stawania z nim w szranki. Jego najnowsza piosenka, Don’t Poison Your Heart prędko wkradła się w łaski, a nawet jego przeciwnicy twierdzą, że ten utwór może wywalczyć nam zwycięstwo w Portugalii.

Myślicie, że Sylwia odważy się jednak i spróbuje swoich sił z Michałem?

Eurowizja 2018: Helena Paparizou reprezentantką Cypru?

Eurowizja 2018: Dorota Osińska nagrała piosenkę „Stop the show” na preselekcje!

Eurowizja 2018: Znamy pierwszych chętnych z Polski! Wśród gwiazd Ramona Rey i faworytka poprzednich preselekcji. Posłuchajcie ich piosenek [WIDEO]

Czy Edyta Górniak powinna pojechać na konkurs Eurowizji?Komentarzy: 13


AgataGość | 25 stycznia 2018, 11:36

Edyta Gorniak powinna pojechać na Eurowizję ze swoim przebojem Andromeda.Jestem ciekawa jakby wypadła śpiewając na żywo czy byłaby to ta dawna wspaniała Edyta.


G● | 25 stycznia 2018, 01:43

Jak najbardziej Sylwia , Michał miał już swoją szansę a Sylwia ma niesamowity głos i byłbym dumny aby nas reprezentowała ♥


GośćJoanna | 24 stycznia 2018, 21:23

Jeżeli Michał nie jedzie to stawiałabym na Otrębus ma eurowizyjną piosenkę.łatwo wpadającą w ucho,powinna wejść do finału,


Elizka | 24 stycznia 2018, 17:52

Sylwia Grzeszczak okej ale za rok i niech wybiorą ją wewnętrznie a w tym roku niech jedzie Otrębus bo ma eurowizyjną piosenkę która może być w Top 10 w finale a nawet w top 5, to jest czas dla Isabell, dziewczyna startuje już drugi raz więc dajmy jej szanse. A Sylwia za rok, tylko z mega piosenka, bo z nowej plyty zadna na Eurowizje sie nie nadaje!


jsfkscjisudsfidcgsvejchsdudhdkcgji | 24 stycznia 2018, 09:49

Na fdfrxgjgdfdvgdgjrzxguxfyscygzgfhjsgjsgywsifjzfjdfkxiczicizcizjcjxjsichdifudfftdfgxycudfvigrkggkihdisfidifucuxucjdisreedgrgdndhdwscgrjvtsgdusidosud


Gość | 24 stycznia 2018, 01:46

Jak Michał może być pewniakiem , jesli nie startuje?? W czasie gdy w kraju będą odbywac sie preselekcje on ma koncert, poza tym ma zawalony kalendarz, nawet 5 dni pod rząd ma koncerty, pracuje nad płytą, a Eurowizja strasznie pochłania czas, jak do tej pory to nawet nie myślał o tym, a pismaki już pieprzą.


Gość | 23 stycznia 2018, 23:41

Edyta ? Dzidzia piernik bez klasy, z dobrym głosem, ale kiepskim repertuarem. Pewnie ma takie muchy w nosie, że mało kto chce z nią współpracować.


L.G | 23 stycznia 2018, 21:55

Edyta???porażka.


Gość | 23 stycznia 2018, 21:52

Bez brody nie ma szans. Niestety talent to drugorzędna sprawa dla europejczykow…


Gość | 23 stycznia 2018, 19:40

Sławomir na Eurowizję…..


Gość | 23 stycznia 2018, 17:41

To co pisze Fakt to totalna ściema. Sylwia Grzeszczak nie jedzie na Eurowizje nie dlatego, że się boi, bo polskie preselekcje na pewno by wygrała bo jest najbardziej chcianą reprezentantką Polski na Eorowizji, tylko dlatego, że udział e Eurowizji musi być dobrze przemyślany i zaplanowany. Wymaga też poświęcenia swojego cennego czasu, zdrowia. Trzeba też się pożądnie napracować. Sylwia Grzeszczak musiałaby tam jechać z córką i się nią jeszcze zajmować. Trzeba też mieć dobrą piosenkę. To musi być świadoma, przemyślana decyzja. Mam nadzieję jednak, że kiedyś Sylwia Grzeszczak zgłosi się do polskich preselekcji i pojedzie na Eurowizję. Może menedżment ją namówi tak jak było w przypadku Natalii Szroeder i Rafała Brzozowskiego. Myślę jednak, że Sylwia Grzeszczak kiedyś pojedzie na Eurowizję.


Fan ESC | 23 stycznia 2018, 12:56

Gdyby Edyta pojechała z Andromedą, to jej szanse są równe „0”. W zagranicznych mediach powiązanych z Eurowizją ukazała się jej buńczuczna wypowiedź dla polskiej portali, że nie wybiera się na ten konkurs, bo Andromeda jest za dobra. Spotkało się to z ostrą krytyką cudzoziemców, jak również mierną oceną samej piosenki. Nie liczyłbym na amnezję zagranicznych miłośników Eurowizji podczas konkursu. Edzia jest tam spalona na własne życzenie.


Gośćandrzej | 23 stycznia 2018, 11:30

Lepiej niech nie jeczy..Wole kogoś nowego..


Dodaj komentarz
×