Szukaj

Eurowizja: Sylwia Grzeszczak pojedzie tylko pod jednym warunkiem! TVP bez problemu może go spełnić!

Sylwia Grzeszczak Eurowizja

Dlaczego Sylwia Grzeszczak nie chce jechać na Eurowizję?

Już za kilka miesięcy kolejny raz przeżyjemy emocje związane z największym konkursem muzycznym w Europie. Eurowizja 2018 zbliża się wielkimi krokami, a wszyscy pretendujący do miana reprezentanta Polski gorączkowo szykują swoje kreacje, piosenki i szlifują wokalny warsztat z nadzieją, że to właśnie im uda się sprowadzić do Polski prestiżowe show. Niestety, są również tacy, którzy mogą mieć ogromną szansę ale z niej nie korzystają. Doskonałym przykładem jest Sylwia Grzeszczak, która na muzycznej scenie w kraju od początku swojej kariery obwoływana była artystycznym objawieniem. Dlaczego nie wystartuje?

Dwa lata temu Sylwia urodziła córeczkę, więc mimo chęci nie miała głowy do konkursów. W zeszłym roku poważnie zaczęła się nad tym zastanawiać i stwierdziła, że jest gotowa. Sylwia boi się porażki. Nawet nie chodzi o międzynarodowy finał konkursu, ale o eliminacje w Polsce, które może przegrać i to z mniej popularnymi artystami. Nie wiadomo co zrobi, bo materiał ma. Kilka jej piosenek pasowałoby na ten festiwal – wyjawia źródło Faktu

W tej sytuacji wniosek nasuwa się sam – jeśli Sylwia dostałaby propozycję wyjazdu na Eurowizję bezpośrednio od TVP, bez otwartych eliminacji (tak jak np. Monika Kuszyńska czy Cleo i Donatan), prawdopodobnie zobaczylibyśmy ją w konkursie. Czy Telewizja Polska spełni jej oczekiwania na przykład w przyszłym roku?

Jak na razie polskim pewniakiem znów jest Michał Szpak, który we wcześniejszych latach brał udział w eliminacjach, zmiażdżył konkurencję, a na festiwalu zrobił furorę hitem Color of Your Life. Szpak, poza nieco kontrowersyjnym wyglądem, ma również prężnie działającą i potężną bazę fanów, nic więc dziwnego, że wszyscy obawiają się stawania z nim w szranki. Jego najnowsza piosenka, Don’t Poison Your Heart prędko wkradła się w łaski, a nawet jego przeciwnicy twierdzą, że ten utwór może wywalczyć nam zwycięstwo w Portugalii.

Myślicie, że Sylwia odważy się jednak i spróbuje swoich sił z Michałem?

Eurowizja 2018: Helena Paparizou reprezentantką Cypru?

Eurowizja 2018: Dorota Osińska nagrała piosenkę „Stop the show” na preselekcje!

Eurowizja 2018: Znamy pierwszych chętnych z Polski! Wśród gwiazd Ramona Rey i faworytka poprzednich preselekcji. Posłuchajcie ich piosenek [WIDEO]


Czy Edyta Górniak powinna pojechać na konkurs Eurowizji?

×