Zwycięzca Eurowizji 2017 przeszedł przeszczep serca! Jak się czuje Salvador Sobral?

Salvador Sobral serce choroba

Salvador Sobral serce choroba

Salvador Sobral przeszedł operację serca

To był bardzo trudny czas dla zwycięzcy Eurowizji 2017, Salvadora Sobrala. Tuż po zdobyciu Grand Prix media rozpisywały się o chorobie piosenkarza, która uniemożliwiała mu normalne funkcjonowanie. Wokalista od dłuższego czasu borykał się z niewydolnością serca, która w konsekwencji doprowadziła do bardzo poważnej i ryzykownej operacji, jaką jest przeszczep tego narządu.

Jak podaje BBC, operacja przebiegła poprawnie, a muzyk dochodzi do siebie . Salvador trafił do szpitala Sant Cruz w Carnaxide w Portugalii w piątek 8 grudnia. Natomiast operacja trwała ponad cztery godziny.

Operacja przebiegła dobrze. Pacjent był bardzo dobrze przygotowany, jest młodym mężczyzną. Rozumiał ryzyko związane z tego typu zabiegami- powiedział dla dziennika „Publico” chirurg operujący artystę.

Teraz przyszedł czas na długą hospitalizację, która zagwarantuje Salvadorowi powrót do normalnego życia. Dlatego miejmy nadzieję, że usłyszymy i zobaczymy piosenkarza na scenie podczas Eurowizji 2018, która odbędzie się w Lizbonie.

Przypomnijmy również, że artysta odbył, jeszcze przed startem w Eurowizji 2017, dwie operacje, które miały miejsce w lutym 2017. 3 miesiące przed finałem Konkursu w Kijowie muzykowi zamontowano rozrusznik serca, z którym wystąpił na eurowizyjnej scenie. Ze względu na problemy zdrowotne, Salvador nie brał udziału w próbach, za wyjątkiem próby generalnej, która jest punktowana przez jurorów.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Kolejna ciąża w show-biznesie! Piękna para ogłosiła ją w cudownym stylu

A to niespodzianka! Alexander Rybak wraca na Eurowizję! Pamiętacie jego „Fairytale”? Szykuje się kolejny hit

Wydało się! Michał Szpak mieszka z mężczyzną! Tworzą bardzo zgrany duet


Salvador Sobral wygrał Eurowizję 2017

Salvador Sobral wygrał Eurowizję 2017

Wyniki Eurowizji. Salvador z Portugalii wygrał

Wyniki Eurowizji. Salvador z Portugalii wygrał

Salvador Sobral zwycięzcą Eurowizji 2017

Salvador Sobral zwycięzcą Eurowizji 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×