Szukaj

Eurowizja 2018: Salvador Sobral nie miał litości dla reprezentantki Izraela! „Okropna piosenka”. Dalej jest jeszcze gorzej

Salvador Sobral i Netta z Izraela, Eurowizja 2018

Salvador Sobral i Netta z Izraela, Eurowizja 2018

Salvador Sobral ostro skrytykował Eurowizję 2018

Salvador Sobral w pięknym stylu zwyciężył Eurowizję w 2017 roku i podbił serca fanów w całej Europie. Romantyczna, nieco ckliwa ballada Amar Pelos Dois utorowała Portugalczykowi drogę do finału konkursu, a później do podium. Choć stawiano na zupełnie inne kawałki, widzowie najwyraźniej zakochali się w śpiewającym w swoim ojczystym języku przystojnym brunecie. Teraz, gdy Eurowizja 2018 odbywa się w jego ojczystym kraju, Sobral nie zostawia na niej suchej nitki.

Muzyk w jednym z ostatnich wywiadów wbił niezłą szpilę reprezentantce Izraela, która uchodzi za faworytkę całego konkursu. Uważa, że nie udało się mu zmienić formy konkursu, a Toy jest tego najlepszym przykładem:

W zeszłym roku ludzie mówili: „Teraz, kiedy wygrałeś, coś wreszcie się zmieni”. Niestety, tak się nie stało. Może w przyszłości. YouTube pomyślał niedawno, że polubię piosenkę Izraela. Otworzyłem link i usłyszałem okropną piosenkę. Na szczęście w tym roku nie muszę słuchać niczego – wyjawił w rozmowie z Publico.

Nie były to zbyt miłe słowa, ale dla kogoś, kto na co dzień gustuje w muzyce klasycznej nowatorskie Toy może rzeczywiście wydawać się agresywne.

Netta Barzilai z Izraela faworytką Eurowizji 2018! Zaczęła od występów na weselach, a dzisiaj jest największą gwiazdą w swoim kraju! [WIDEO]

Salvador Sobral narzeka na życie po Eurowizji

W rozmowie z magazynem muzyk przyznał również, że Eurowizja wcale nie zmieniła jego życia na lepsze. Ogromna sława, którą zyskał z dnia na dzień bardzo go przerasta:

Mam nadzieję, że ludzie przestaną mnie postrzegać jako zwycięzcę festiwalu, że powrócę do bycia po prostu Salvadorem Sobralem. W Portugalii nie ma wielu takich historii jak moja. Nie byłem na to gotowy. Gdy wróciłem do Portugalii po wygranej było mi naprawdę ciężko. Byłem już zmęczony płaczem. Powtarzałem sobie: „Co ja zrobiłem?”. Nie mogłem wyjść z domu – wyjawił.

Myślicie, że nowy zwycięzca odbierze ciężar sławy z jego ramion? I najważniejsze pytanie – czy to właśnie Izrael wygra Eurowizję 2018?

Eurowizja 2018: Izrael zdetronizowany! Na chwilę przed konkursem pojawił się nowy faworyt! Seksbomba z Cypru przegoniła wszystkich!

Drugi półfinał Eurowizji 2018 już jutro! Czy Polska awansuje do finału? Poznajcie wszystkich kandydatów

Eurowizja 2018: Jak głosować przez aplikację na Polskę? Podpowiadamy skąd ją pobrać i jak oddać głos


Kto z Izraela na Eurowizji 2018? Netta Barzilai – TOY

Kto z Izraela na Eurowizji 2018? Netta Barzilai – TOY

Netta Barzilai z Izraela jest faworytką Eurowizji 2018. Wystąpi z piosenką TOY

Netta Barzilai z Izraela jest faworytką Eurowizji 2018. Wystąpi z piosenką TOY

Eurowizja 2018: Netta Barzilai z Izraela na ceremonii otwarcia

Eurowizja 2018: Netta Barzilai z Izraela na ceremonii otwarcia

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×