Eurowizja 2018: Tak źle jeszcze nie było! Polska coraz niżej u bukmacherów!

Polska na Eurowizji 2018 u bukmacherów, Gromee

Polska na Eurowizji 2018 u bukmacherów, Gromee

Polska bardzo nisko w rankingu bukmacherów na Eurowizję 2018

Nie jest dobrze. W najnowszym rankingu bukmacherów przed Eurowizją 2018 Polacy wypadają raczej słabo. Jeśli konkurs odbywałby się dzisiaj, to nasi reprezentanci nie tylko znaleźliby się na szarym końcu, ale nawet nie awansowaliby do wielkiego finału.

Według bukmacherów szanse Polski na wygraną są żadne, zaś jeśli chodzi o półfinał – wyjście z grupy może być problemem. W chwili obecnej w swojej grupie Gromee i Lukas Meijer z Light Me Up plasują się na 12 miejscu (premiowana awansem jest pierwsza „dziesiątka”), a w ogólnym zestawieniu zajmują dopiero 36 miejsce na 43.

Pocieszający jest fakt, że bukmacherzy bardzo często mylą się swoich typowaniach, nie tylko jeśli chodzi o zwycięzcę (ani przez chwilę nie typowali do wygranej Portugalczyka w Kijowie czy Ukrainki w Sztokholmie), ale też w przypadku polskich propozycji. Zarówno Michał Szpak, jak i Cleo, Kasia Moś czy Monika Kuszyńska częściej zamykali rankingi niż je otwierali, a w najlepszych predykcjach znajdowali się w połowie stawki.

Kto jest faworytem Eurowizji 2018?

Kto zatem teoretycznie może wygrać Eurowizję 2018? W tej kwestii bukmacherzy są zgodni – według nich w Lizbonie zwycięży reprezentantka IzraelaNetta z piosenką Toy. Jeśli tak się stanie, będzie to triumf dokładnie w 20. rocznicę ostatniego zwycięstwa azjatyckiego kraju – dokładnie w 1998 roku wygrała Dana International.

Faworytami ekspertów są również Estonia (Elina Nechayeva – La Forza), Czechy (Mikolas Josef – Lie To Me), Belgia (Sennek – A Matter Of Time), Bułgaria (EQUINOX – Bones), Australia (Jessica Mauboy – We Got Love) i Szwecja (Benjamin Ingrosso – Dance You Off).

Piosenka Izraela na Eurowizję 2018:

Zobacz: Eurowizja 2018: Polska z najmniej korzystnym numerem startowym! Znamy kolejność wszystkich występów

Zobacz: Faworytka Eurowizji wyznała, że jest lesbijką! Nie jest sama, bo jej przystojny rywal jest gejem!

Zobacz: Eurowizja 2018: Michał Szpak udzielił fachowych porad Gromee’emu! Kibicował jemu czy Marcie Gałuszewskiej? [WIDEO]


Ranking bukmacherów – Eurowizja 2018

Ranking bukmacherów – Eurowizja 2018

Czy Polska wejdzie do finału Eurowizji 2018? Bukmacherzy dają nam 12 miejsce

Czy Polska wejdzie do finału Eurowizji 2018? Bukmacherzy dają nam 12 miejsce

Gromee i Lukas Meijer na Eurowizję 2018

Gromee i Lukas Meijer na Eurowizję 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×