Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Rihanna ma nową fryzurę i wygląda jak milion dolarów. Nic dziwnego, skoro za jedną wizytę płaci… Oj dużo
Rihanna ma nową fryzurę i wygląda jak milion dolarów. Nic dziwnego, skoro za jedną wizytę płaci… Oj dużo

Rihanna ma nową fryzurę i wygląda jak milion dolarów. Nic dziwnego,...

Rihanna ma nową fryzurę i wygląda jak milion...

Wszyscy mówią o piersiach Anny Popek! Nagle stały się tak duże, że o mało nie rozerwały jej obcisłej koszulki!
Wszyscy mówią o piersiach Anny Popek! Nagle stały się tak duże, że o mało nie rozerwały jej obcisłej koszulki!

Wszyscy mówią o piersiach Anny Popek! Nagle stały się tak duże,...

Wszyscy mówią o piersiach Anny Popek! Nagle stały...

Na nowym oficjalnym portrecie książę George to już młody przystojniak! A wcześniej? Przypominamy najsłynniejsze zdjęcia następcy tronu! [GALERIA]
Na nowym oficjalnym portrecie książę George to już młody przystojniak! A wcześniej? Przypominamy najsłynniejsze zdjęcia następcy tronu! [GALERIA]

Na nowym oficjalnym portrecie książę George to już młody przystojniak! A...

Na nowym oficjalnym portrecie książę George to już...

Dziś niedziela, 22.07.2018

Eurowizja 2018: Tak źle jeszcze nie było! Polska coraz niżej u bukmacherów!

Polska na Eurowizji 2018 u bukmacherów, GromeePolska bardzo nisko w rankingu bukmacherów na Eurowizję 2018

Nie jest dobrze. W najnowszym rankingu bukmacherów przed Eurowizją 2018 Polacy wypadają raczej słabo. Jeśli konkurs odbywałby się dzisiaj, to nasi reprezentanci nie tylko znaleźliby się na szarym końcu, ale nawet nie awansowaliby do wielkiego finału.

Według bukmacherów szanse Polski na wygraną są żadne, zaś jeśli chodzi o półfinał – wyjście z grupy może być problemem. W chwili obecnej w swojej grupie Gromee i Lukas Meijer z Light Me Up plasują się na 12 miejscu (premiowana awansem jest pierwsza „dziesiątka”), a w ogólnym zestawieniu zajmują dopiero 36 miejsce na 43.

Pocieszający jest fakt, że bukmacherzy bardzo często mylą się swoich typowaniach, nie tylko jeśli chodzi o zwycięzcę (ani przez chwilę nie typowali do wygranej Portugalczyka w Kijowie czy Ukrainki w Sztokholmie), ale też w przypadku polskich propozycji. Zarówno Michał Szpak, jak i Cleo, Kasia Moś czy Monika Kuszyńska częściej zamykali rankingi niż je otwierali, a w najlepszych predykcjach znajdowali się w połowie stawki.

Kto jest faworytem Eurowizji 2018?

Kto zatem teoretycznie może wygrać Eurowizję 2018? W tej kwestii bukmacherzy są zgodni – według nich w Lizbonie zwycięży reprezentantka IzraelaNetta z piosenką Toy. Jeśli tak się stanie, będzie to triumf dokładnie w 20. rocznicę ostatniego zwycięstwa azjatyckiego kraju – dokładnie w 1998 roku wygrała Dana International.

Faworytami ekspertów są również Estonia (Elina Nechayeva – La Forza), Czechy (Mikolas Josef – Lie To Me), Belgia (Sennek – A Matter Of Time), Bułgaria (EQUINOX – Bones), Australia (Jessica Mauboy – We Got Love) i Szwecja (Benjamin Ingrosso – Dance You Off).

Piosenka Izraela na Eurowizję 2018:

Eurowizja 2018: Polska z najmniej korzystnym numerem startowym! Znamy kolejność wszystkich występów

Faworytka Eurowizji wyznała, że jest lesbijką! Nie jest sama, bo jej przystojny rywal jest gejem!

Eurowizja 2018: Michał Szpak udzielił fachowych porad Gromee’emu! Kibicował jemu czy Marcie Gałuszewskiej? [WIDEO]Moją ulubioną polską piosenką na Eurowizji jest…

Komentarzy: 4


Gość | 10 kwietnia 2018, 11:59

Jeśli patrzeć na predykcje bukmacherów to tylko polskich (bo tylko tam można legalnie obstawiać drodzy Państwo), np. https://najlepsibukmacherzy.pl


Gość | 8 kwietnia 2018, 13:46

Poprawka do ostatniej wypowiedzi: Moś była poza 10.


Gość | 8 kwietnia 2018, 12:20

Co za bzdury!! Polska jest na 6-ym miejscu w swoim półfinale! Awansowali nawet z siódmego! Chyba pomyliliście z notowaniami z ubiegłego roku! Myślę była poza 10!


Gość | 8 kwietnia 2018, 12:10

To, że Polska spada, podziękujcie rządowi, bo dzięki wprowadzonym przepisom Polacy nie mają dostępu do wielu stron bukmacherskich. Kto ma niby stawiać na nasz duet? Polska nie liczy się ani u bukmacherów, ani w europejskiej branży muzycznej. Przestańcie pisać głupoty. Tu nie o muzykę chodzi, tylko o wpływy w Europie i olbrzymie pieniądze.


Dodaj komentarz
×