Szukaj

Netta zaliczyła bolesny upadek! Do sieci trafił film z poturbowaną zwyciężczynią Eurowizji 2018 [WIDEO]

Netta upadek.

Netta upadek.

Netta spadła ze schodów podczas Eurowizji 2018

Miniona sobota okazała się spełnieniem marzeń dla Netty, która wygrała Eurowizję dla Izraela po raz czwarty, po 20 latach od poprzedniego triumfu. Gwiazda wykonała utwór Toy, który zajął pierwsze miejsce w głosowaniu widzów i trzecie u jurorów. Po dodaniu punktów Netta zostawiła rywali daleko w tyle, zdobywając ponad 500 punktów.

Podczas transmisji z półfinału Eurowizji mogliśmy oglądać wielką radość, łzy szczęścia i uśmiech na twarzy Netty po zakwalifikowaniu się do finału konkursu. Okazuje się jednak, że w tym czasie, w którym wszyscy finaliści pozowali na scenie do wspólnego zdjęcia, doszło do groźnego upadku reprezentantki Izraela. 25-latka potknęła się na schodach i ześlizgnęła o kilka stopni w dół. Upadek Netty sprawiał wrażenie poważnego – na jej twarzy można było dostrzec wymowny grymas bólu.

Na szczęście Netta błyskawicznie zdążyła wrócić do formy. Podczas wielkiego finału, w drodze po Grand Prix, pewnym siebie krokiem opuściła green room, a następnie udała się w kierunku sceny.

Nagranie z opisanego zdarzenia możecie zobaczyć poniżej:

Upadek Dany International na Eurowizji 1999

Warto dodać, że upadki na Eurowizji nie są żadną nowością. W 1999 roku, poprzednia izraelska zwyciężczyni Eurowizji, Dana International przewróciła się wręczając trofeum Szwedce Charlotte Perelli podczas konkursu w Jerozolimie.

Netta z Izraela wygrała Eurowizję 2018! Zaczęła od występów na weselach, a dzisiaj jest największą gwiazdą w swoim kraju! [WIDEO]

Eurowizja 2018: Salvador Sobral nie miał litości dla reprezentantki Izraela! „Okropna piosenka”. Dalej jest jeszcze gorzej

Netta z Izraela kontrowersyjnie skomentowała swoje zwycięstwo na Eurowizji! Wywołała wielką burzę w internecie!


Netta upadła na Eurowizji 2018

Netta upadła na Eurowizji 2018

Izrael wygrał Eurowizję 2018. Netta z trofeum

Izrael wygrał Eurowizję 2018. Netta z trofeum

Izrael wygrał Eurowizję 2018. Netta z trofeum

Izrael wygrał Eurowizję 2018. Netta z trofeum

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×