Szukaj

TYLKO U NAS! Już wiadomo czy Michał Szpak pojedzie na Eurowizję 2018! To dopiero jest zaskoczenie!

Michał Szpak Eurowizja 2018

Michał Szpak Eurowizja 2018

Michał Szpak nie wystartuje w preselekcjach na Eurowizję 2018

Ostatnie godziny dzielą nas od ogłoszenia listy uczestników preselekcji na Eurowizję 2018. Już jutro fani konkursu poznają wszystkie utwory, spośród których jury i publiczność wybiorą jeden, z którym polski artysta zaprezentuje się w Lizbonie. Od tygodni plotkowało się, że największym pewniakiem do Portugalii jest Michał Szpak ze swoim ostatnim hitem Don’t Poison Your Herat. Jeden z portali plotkarskich zasugerował nawet, że Szpak wygraną w eliminacjach ma w kieszeni, a na Eurowizji wystąpi w duecie z Martą Gałuszewską, zwyciężczynią ostatniej edycji The Voice of Poland.

Jeszcze dwa tygodnie temu Michał zdradził nam, że do jego wytwórni i managementu wpłynęło zapytanie o ewentualne zgłoszenie do Eurowizji:

Jest mi bardzo miło, że taki jest pomysł. Na razie żadne decyzje nie zostały podjęte – powiedział nam 24 stycznia.

Teraz wszystko wydaje się być jasne. Jak udało się ustalić Jastrząb Post, na liście kandydatów, którzy wysłali swoje zgłoszenie na preselekcje, nie ma Michała:

Nie dziwi mnie to. Michał doskonale zdaje sobie sprawę, że ciężko byłoby mu powtórzyć sukces ze Sztokholmu. Do tego dochodzi ewentualne starcie z Margaret, która wystartowała w szwedzkich eliminacjach, a wiadomo przecież, że ewentualna przegrana Michała z Małgosią nie przysporzyłaby mu w Polsce dobrych recenzji – zdradza nam osoba z otoczenia Szpaka.

Niewykluczone, że wpływ na decyzję Michała miała również wytwórnia Marty Gałuszewskiej – Universal Music Polska, która podobno nie zgodziła się na udział gwiazdy The Voice w eliminacjach. Przypomnijmy, że Szpak jest artystą reprezentowanym przez konkurencyjne wydawnictwo – Sony Music Poland.

Warto jednak dodać, że TVP może zaproponować Michałowi udział w Krajowych Eliminacjach 2018 na zasadzie tzw. „dzikiej karty”, pozwalającej na włączenie do preselekcji kandydatów, którzy niekoniecznie wysłali swoje zgłoszenie do 1 lutego.

Żałujecie, że Szpak jednak najprawdopodobniej nie pojedzie na Eurowizję 2018?

Michał Szpak szpanuje klatą przed studiem “Dzień Dobry TVN”! Spod tej koszulki widać wszystko!

Wreszcie wyszło na jaw co łączy Margaret z Michałem Szpakiem [WIDEO]

Michał Szpak w krótkich włosach rozgrzał internet do czerwoności. Fanki kompletnie go nie poznały! “Myślałam, że to Nick Jonas”


Michał Szpak i Marta Gałuszewska

Michał Szpak i Marta Gałuszewska

Michał Szpak i Marta Gałuszewska

Michał Szpak i Marta Gałuszewska

Michał Szpak i Marta Gałuszewska - Sylwester 2017 TVP - Dwójka, Zakopane

Michał Szpak i Marta Gałuszewska - Sylwester 2017 TVP - Dwójka, Zakopane

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×