Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Dziś 5 rocznica ślubu Anny i Roberta Lewandowskich! Tak wygląda prawdziwa miłość! [DUŻO ZDJĘĆ]
Dziś 5 rocznica ślubu Anny i Roberta Lewandowskich! Tak wygląda prawdziwa miłość! [DUŻO ZDJĘĆ]

Dziś 5 rocznica ślubu Anny i Roberta Lewandowskich! Tak wygląda prawdziwa...

Dziś 5 rocznica ślubu Anny i Roberta Lewandowskich!...

Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze odpoczywają przed meczem z Kolumbią! Dzieje się!
Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze odpoczywają przed meczem z Kolumbią! Dzieje się!

Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze odpoczywają przed meczem...

Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze...

TYLKO U NAS! Znamy IMIĘ drugiego dziecka Anny Wendzikowskiej! Prawda, że piękne?
TYLKO U NAS! Znamy IMIĘ drugiego dziecka Anny Wendzikowskiej! Prawda, że piękne?

TYLKO U NAS! Znamy IMIĘ drugiego dziecka Anny Wendzikowskiej! Prawda, że...

TYLKO U NAS! Znamy IMIĘ drugiego dziecka Anny...

Dziś piątek, 22.06.2018

Eurowizja 2018: Margaret miała się czego obawiać? Michał Szpak zdradził całą prawdę o swoim udziale!

Michał Szpak odpowiada fanom MargaretMichał Szpak o udziale w Eurowizji 2018

Michał Szpak w 2016 roku wstrząsnął międzynarodową publicznością – na Eurowizji zachwycił nie tylko swoim wizerunkiem, ale również świetną piosenką. Pojawiły się nawet głosy, że niesłusznie pozbawiono go wygranej. Jest na tyle mocnym przeciwnikiem, że Margaret zdecydowała się startować w Szwecji, by nie stawać z nim kolejny raz w szranki. Wiedziała wcześniej niż fani, że artysta zamierza brać udział w preselekcjach? Michał nie daje jasnej odpowiedzi:

Nie potrafię odpowiedzieć ci na to pytanie, dlatego, że ja nie podjąłem decyzji, że chciałbym jechać na Eurowizję po raz kolejny. To wszystko jest w jakimś takim zawieszeniu i być może będzie tak, że jeśli poczuję, że numer, z którym startuję, który jest w moich rękach jest tak dobry, że będę miał świadomość tego, że będzie mógł coś zdziałać, że będzie mógł porwać ludzi, to może tak się stanie, że pojadę. Chociaż na tym etapie, w którym jestem i w tym miejscu, w którym jestem ten temat może zupełnie nie istnieć  – wyznał podczas rozmowy z Vivą!

Przyznał jednak, że niezależnie od wszystkiego, ma w Polsce swojego faworyta:

Jest jedna osoba w „The Voice”, która moim zdaniem, byłaby gotowa, żeby reprezentować Polskę. Z tym, że niestety, regulamin Eurowizji się zmienił, w związku z tym nikt, kto nie posiada obywatelstwa z danego kraju, nie może reprezentować tego kraju. A mowa tutaj o Sabinie Mustaevej. Myślę, że to byłaby kandydatka, która mogłaby naprawdę dużo zawojować na takiej scenie eurowizyjnej, dlatego że ma niezwykle potężny głos i to już nie jest śpiewanie, to jest dar o Boga po prostu – podsumował

Jak myślicie? Zaskoczy nas wszystkich i zdecyduje się na udział w ostatniej chwili?

„Don’t Poison Your Heart” Michała Szpaka to piosenka na Eurowizję 2018? Internauci mają dowody, a my oficjalny komentarz [WIDEO]

Michał Szpak ocenił nową piosenkę Edyty Górniak! Nie może się jej nachwalić, za to o Donatanie nie mówi już tak sympatycznie [WIDEO]

Znamy oglądalność The Voice of Poland 8! To wszystko przez Michała Szpaka?!Czy Michał Szpak powinien jeszcze raz wystąpić na Eurowizji?

Komentarzy: 5


Odpowiedź do a to ciekawe | 2 grudnia 2017, 00:40

Reprezentant danego kraju nie musi być jego obywatelem. Takie wymagania mają jednak niektórzy nadawcy publiczni w Europie w tym TVP, które nie rozpatruje zgłoszeń obcokrajowców. Jednak co roki regulamin preselekcji troszeczkę się zmienia, więc nie wykluczone że w tym roku zobaczymy w nich jakiegoś zagranicznego wykonawcę. Na regulamin będzie pewnie trzeba poczekać do Stycznia.


Gość | 2 grudnia 2017, 00:15

do Gość | 1 grudnia 2017, 17:00 , czy jestes półanalfabetą??? wyraźnie jest napisane o głosowaniu jury a nie widzów i z czym Michał mógłby poczekać dla niego ten temat nie istnieje on teraz ma co robic i skupia sie na czym innym i nikomu szansy nie odbiera , to redaktorzy zadaja mu pytania i czasem WYPISUJĄ głupoty. UCZ SIE CZYTAC ZE ZROZUMIENIEM, ALBO SIE NIE WYPOWIADAJ BO WYCHODZĄ TWOJE STRASZNE BRAKI W WYKSZTAŁCENIU.


a to ciekawe | 1 grudnia 2017, 23:24

A mnie ciekawi jedno. Jastrząb pisze, że Margartet zdecydowała się startować w Szwecji. Skoro regulamin Eurowizji się zmienił i dany kraj może reprezentować TYLKO osoba posiadająca obywatelstwo tego kraju to oznacza ,że Margaret musiała zmienić obywatelstwo. Jest Szwedką????. Czy ja czegoś nie rozumiem?


Gość | 1 grudnia 2017, 17:00

Znowu to gadanie o sąsiadach? Jak to ich nie mamy? Czy Ty wysłając SMS opierasz się na tym, kto mieszka obok? Głosujesz na Litwę albo na Czechy? No właśnie. Śmieszny tekst i śmieszny artykuł, wg którego Margaret uciekła z kraju przed Szpakiem, kiedy to Cool Me Down było europejskim przebojem mimo, że nie było go na Eurowizji. Ona po prostu chce tam się pokazać w popularnym programie, dobrze wie że nie wygra z lokalnymi artystami, ale oglądalność duża, więc powodzenia. Michał też na pewno da sporo emocji, ale mógłby trochę poczekać i dać szanse innym w przyszłym roku. :/


Gość | 1 grudnia 2017, 16:18

ale znowu głupoty wypisujecie, Margaret nic nie wiedziała bo MIchał sam się nie kwapii do udziału, przecież wiadomo jak wyglada głosowanie- Polska nie ma sąsiadów którzy by na nas głosowali chodzi o jurorów bo oni nie kierują sie ani piosenką ani wykonaniem. Po chole rę znowu szarpać sobie nerwy.


Dodaj komentarz
×