Szukaj

Eurowizja 2018: Margaret zdradziła na kogo zagłosuje w polskich preselekcjach! Oto jej faworyt

Margaret na kogo głosuje w preselekcjach

Na kogo Margaret głosuje w polskich preselekcjach na Eurowizję 2018?

Już za chwilę, bo o 21:30, rozpoczną się polskie preselekcje do konkursu Eurowizji 2018. Emocje powoli zaczynają sięgać zenitu, bo w tym roku rywalizacja jest bardzo wyrównana i wybór reprezentanta będzie bez wątpienia wyzwaniem. Ale czy na pewno? Chociaż widzowie nie mogą się zdecydować, a w internetowych sondażach wykonawcy szli łeb w łeb, Margaret, która startuje w szwedzkich preselekcjach ma już swojego czempiona! Kogo?

Eurowizja 2018: Mało znani artyści w preselekcjach, za to gwiazda wieczoru z zagranicy! Wiemy kto wystąpi podczas eliminacji!

Piosenka, którą typuje wokalistka najczęściej widziana jest w pierwszej trójce sondaży wypełnianych przez Internautów. Chodzi oczywiście o Delirium śpiewane przez Isabell Otrębus – polską artystkę o szwedzkich korzeniach, która zrobiła prawdziwą furorę na rodzimym rynku muzycznym. Jak widać nie tylko Internauci i wielbiciele Eurowizji uważają, że dziewczyna wykonała kawał świetnej roboty, bo Margaret startująca na Eurowizję 2018 z Melodifestivalen 2018 jest zdania, że artystka powinna reprezentować Polskę w Lizbonie. Swoimi przemyśleniami na ten temat podzieliła się z fanami na InstaStory, zachęcając do głosowania na Isabell i podając numer pod który należy wysyłać SMS-y.

Posłuchajcie Delirium jeszcze raz przed dzisiejszymi preselekcjami.

Zasługuje, żeby polecieć do Portugalii?

Eurowizja: Nie tylko Margaret! Te polskie gwiazdy też występowały w zagranicznych preselekcjach! Jak sobie poradzili?

Margaret nie zostawia suchej nitki na organizacji polskich preselekcji do Eurowizji! Za to o szwedzkich eliminacjach mówi w samych superlatywach [WIDEO]

UPS… Margaret wybrała kreację na „Melodifestivalen” i zaliczyła w niej spektakularną wpadkę! W szwedzkich mediach aż huczy!


Kto z Polski powinien jechać na Eurowizję 2018?

×