Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Gwiazdy „Gry o tron” wzięły ślub i zaskoczyły wszystkich! Tak pięknych zdjęć z ceremonii dawno nie widzieliśmy!
Gwiazdy „Gry o tron” wzięły ślub i zaskoczyły wszystkich! Tak pięknych zdjęć z ceremonii dawno nie widzieliśmy!

Gwiazdy „Gry o tron” wzięły ślub i zaskoczyły wszystkich! Tak pięknych...

Gwiazdy „Gry o tron” wzięły ślub i zaskoczyły...

Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze odpoczywają przed meczem z Kolumbią! Dzieje się!
Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze odpoczywają przed meczem z Kolumbią! Dzieje się!

Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze odpoczywają przed meczem...

Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze...

Jennifer Lopez zademonstrowała w całej okazałości swoje słynne pośladki! Wszystko dzięki jej boskim leginsom. Wiemy, gdzie je kupisz i za ile!
Jennifer Lopez zademonstrowała w całej okazałości swoje słynne pośladki! Wszystko dzięki jej boskim leginsom. Wiemy, gdzie je kupisz i za ile!

Jennifer Lopez zademonstrowała w całej okazałości swoje słynne pośladki! Wszystko dzięki...

Jennifer Lopez zademonstrowała w całej okazałości swoje słynne...

Dziś niedziela, 24.06.2018

Szał na Eurowizję 2018 trwa! Gwiazda, która już raz reprezentowała nasz kraj, chce jechać ponownie!

Eurowizja 2018 kto z Polski? EliminacjeLidia Kopania z piosenką na Eurowizję 2018

Lidia Kopania zadebiutowała w mediach wcześnie, bo jako nastolatka. Swoją przygodę z show-biznesem zaczęła od konkursu piękności, który wygrała, później przyszła pora na eksperymentowanie z muzyką. Singiel Niezwykły dar przyniósł jej uznanie branży muzycznej, co zaowocowało współpracą z zespołem Kind Of Blue – w Polsce i Niemczech. Razem wydali jedną płytę, a później Kopania skupiła się na solowej karierze. Wygrana w TOPTrendy uczyniła z niej jedną z popularniejszych wokalistek na polskiej scenie, ale szczyt rozpoznawalności nadszedł w 2009 roku, kiedy to Lidia wygrała polskie preselekcje na Eurowizję.

Kopania reprezentowała Polskę w Moskwie. Jej propozycja I Don’t Wanna Leave zajęła w półfinale 12. miejsce. Romans z Eurowizją tak bardzo spodobał się Lidii, że postanowiła ponownie zawalczyć o udział w konkursie. W tym celu nagrała propozycję ze szwedzkimi producentami, którą chce zgłosić do tegorocznych eliminacji jeśli takowe się odbędą.

Wybrałam jedną z wielu wspaniałych piosenek. Jestem zadowolona ze współpracy ze szwedzkimi producentami. Muzyka powstawała w Szwecji, a wokale nagrywaliśmy w Polsce. Eurowizja to niesamowita przygoda. Fani namawiają mnie do udziału w Eurowizji, a za moje utwory odpowiadają muzycy, którzy wielokrotnie komponowali utwory na ten konkurs – słowa Kopani cytuje anglojęzyczny portal WiwiBloggs.

Czy Lidia Kopania na Eurowizji 2018 miałaby szansę zapewnić Polsce udział w finale i ewentualnie wygrać konkurs? Nieoficjalnie mówi się, że do preselekcji swoje propozycje przygotowuję także Michał Szpak (podobno jest to piosenka Don’t Poison Your Heart) oraz… Ich Troje, które dwukrotnie reprezentowało Polskę (2003 i 2006).

Skandal na Eurowizji Junior 2017! Jak wiele straciła przez to Polska?

Eurowizja 2018: SZOK! Margaret oficjalnie w preselekcjach, ale… wybrała inny kraj! Wylała się na nią FALA morderczego hejtu

Wielka metamorfoza Conchity Wurst! Artysta całkowicie zmienił swój wizerunek! Zobaczcie najnowsze zdjęcia!

Występ Lidii Kopani na Eurowizji 2009Moją ulubioną polską piosenką na Eurowizji jest…

Komentarzy: 6


anioł | 30 stycznia 2018, 00:11

Wykonanie słabe,to jest krzyk nie śpiew,b.brzydka barwa do tego utwór b.trudny jesli chodzi o linię melodyjną nie zapamiętywalna wcale,jednym słowem Kopania słabo.


Seba | 24 stycznia 2018, 21:33

Piękna kobieta!

Lidia ,to piękna kobieta .Głos jak dzwon ! o dużym potencjale i energii

;

Lidia Kopania ,to piękna kobieta o cudownym głosie z dużym potencjałem.


Gość | 17 grudnia 2017, 16:24

Jak się mówi nieoficjalnie , to jest po prostu plotka. Po co wypisywać bzdury O Michale Szpaku jesli wiadomo, ze na ten moment pracuje nad płytą, kalendarz ma zajęty koncertami w miesiącu w którym odbywają sie preselekcje , w wielu wywiadach był pytany i nie wyraził chęci uczestnictwa bo jak powiedział czas ma zajęty pracą nad nową płytą. Czy coś sie zmieni w jego decyzji, na tą chwilę sam nie umie powiedzieć , bo wiele osób chciałoby go tam widzieć.


Gość | 17 grudnia 2017, 15:44

Piękna kobieta. Super glos


Gość | 17 grudnia 2017, 10:17

Zobaczymy, posłuchamy nowej piosenki. Występ Lidii na ESC nie był udany. Gardło ścisnięte, tragiczny chórek, utwór został wybrany bo nie było z czego podczas preselekcji. Te chyba 12 miejsce w półfinale to i tak świetna pozycja. W tym wszystkim przeraża mnie zupełnie inna rzecz. POLSCE NIE ZALEŻY NA EUROWIZJI i wygranej. Jest już koniec grudnia i nie wiadomo w ogóle jaki format będzie miał wybor kandydata. Kiedy inne kraje rozpoczęły już pierwsze kroki preselekcyjne dwa miesiące temu, to Polska TVP nadal nie wykazuje żadnej aktywności. Zachowują się tak jakby w eurowizji chciały brac nasze najlepsze gwiazdy, a tak nie jest. Preselekcje jak co roku pokazują niski poziom, wyjątkiem były te kiedy startował Szpak, Górniak, Margaret, gdzie można było cos wybrać. Wydaje mi się, zę w razie wygranej TVP nie ma kasy na organizowanie przyszłorocznego festiwalu, dlatego tak po łepkach wszystko idzie. Dobrym przykładem jest konkurs Eurowizji dla młodych tancerzy, gdzie w ubiegłym roku wygrała Polska i konkurs był organizowany w Czechach. W tym roku rówiez wygrała Polska i w ogóle o tym nie mówią media. Weźmy pod uwage , że ta eurowizja nie jest tak dużego formatu jak konkurs piosenki i to już powinno dac nam do myslenia, ze te wybory piosenek może są celowe, aby nie wygrać. Pytam sie zatem po co to wszystko?


Gość | 17 grudnia 2017, 06:11

Kolejne zydowskie beztalencie i bezguscie.


Dodaj komentarz
×