Szukaj

Eurowizja 2018: Gromee z największą gwiazdą imprezy skradli show na czerwonym dywanie! Wyglądali jak państwo młodzi!

Gromee i Netta z Izraela na ceremonii otwarcia Eurowizji 2018

Gromee i Netta z Izraela na ceremonii rozpoczęcia Eurowizji 2018

Już za tydzień dowiemy się kto wygrał Eurowizję 2018. W Lizbonie od dwóch tygodni przebywają reprezentanci wszystkich 43 państw, które zawalczą o Grand Prix – najpierw w półfinałach, a później – dwudziestka szóstka – w finale. Polscy fani liczą, że w decydującej fazie nie zabraknie reprezentantów Polski, duetu Gromee i Lukas Meijer, którzy o awans do finału zawalczą z piosenką Light Me Up w drugim półfinale, 12 maja.

Wszyscy uczestnicy zabiegają jak tylko mogą o uznanie publiczności z zagranicy. Okazją do spotkania z fanami i dziennikarzami z całego świata była ceremonia otwarcia Eurowizji 2018, która odbyła się dzisiaj. Na niebieskim dywanie, rozłożonym w lizbońskiej dzielnicy Belem, mogliśmy podziwiać wszystkich reprezentantów, w tym Gromee’ego.

Polska ekipa postawiła na raczej przewidywalne stylizacje – Gromee wybrał czerń zwieńczoną charakterystycznym kapeluszem, z kolei Lukas zdecydował się na elegancki garnitur w kwiatowy wzór, do którego dobrał czarne mokasyny. Najwięcej zamieszania wywołała jednak faworytka Eurowizji 2018 – Netta Barzilai z Izraela.

Netta z Izraela faworytką Eurowizji 2018

Charyzmatyczna wokalistka, która na Eurowizji 2018 wykona piosenkę Toy, ubrała się w suknię ślubną! Dzięki swojej wyrazistej stylizacji, Netta była w centrum uwagi. Niemalże wszyscy pozostali kandydaci walczyli o wspólne zdjęcie z reprezentantką Izraela, która w swoim utworze nawiązuje do głośnej akcji #MeToo. Wśród szczęśliwców znalazł się nawet Gromee.

Internauci zaczęli żartować, że Gromee i Netta razem wyglądali jak… młoda para:

  • Co za weselicho?

  • Pani z Izraela – mówią “faworytka” – prawie jak ślubne

  • Ale piękne. Tylko że panna młoda nie ta

  • Gromee reprezentujesz się super wraz ze Swoją Małżonką ale nie tą Panią

Przypomnijmy, że 7 kwietnia Gromee poślubił wokalistkę zespołu Łzy, Sarę Chmiel, która będzie towarzyszyć mu w chórkach na scenie w Lizbonie.

Izrael czy Polska, kto według was ma większe szanse na Eurowizji 2018?

Eurowizja 2018: Gromee i Lukas Meijer już po drugiej próbie przed półfinałem! Jest coraz lepiej [WIDEO]

Kto wygra Eurowizję 2018? W notowaniach bukmacherskich pojawił się nowy faworyt!

Netta Barzilai z Izraela faworytką Eurowizji 2018! Zaczęła od występów na weselach, a dzisiaj jest największą gwiazdą w swoim kraju! [WIDEO]

Gromee ocenił szanse Netty z Izraela na Eurowizji 2018:


Czy zaskoczył cię brak awansu Gromee’ego i Lukasa Meijera do finału Eurowizji 2018?

×