Szukaj

Znamy kolejnych kandydatów w polskich preselekcjach do Eurowizji 2017. Wśród nich jedno BARDZO znane nazwisko

Eurowizja 2017 preselekcje uczestnicy kandydaci

Eurowizja 2017 preselekcje uczestnicy kandydaci

Eurowizja 2017: kto weźmie udział w polskich preselekcjach?

Eurowizja 2017 już za kilka miesięcy. Póki co, artyści przygotowują się do krajowych preselekcji. Wiemy już, kto będzie pierwszym uczestnikiem tego wyjątkowego konkursu. To on postara się osiągnąć sukces na miarę tego, jaki odniósł Michał Szpak?

Zobacz: Znamy pierwszą gwiazdę preselekcji do Eurowizji 2017! Mało kto spodziewałby się akurat JEGO

Okazuje się, że inni kandydaci też mają zamiar zgłosić się do polskich preselekcji. Niektórzy, jak Anna Cyzon z Must Be The Music podobno już to zrobili. Jak wcześniej pisaliśmy, do preselekcji mają zgłosi się między innymi: Helolove z Adą Szulc, Kuba Jasiecki, Kasia Popowska, Leszek Stanek, Gosia Andrzejewicz, Marta Zalewska czy Wojtek Bałwako. Dziś Super Express doniósł, że ochotę na reprezentowanie Polski na Eurowizji 2017 ma także Arkadiusz Matuszak z AreQue. Z kolei Dziennik Eurowizyjny napisał, że zainteresowanie wyrazili również Madox oraz bardzo znana ostatnio finalistka The Voice of Poland 7 – Anna Karwan.

O tym, kto ostatecznie weźmie udział w preselekcjach do Eurowizji 2017 dowiemy się już 27 stycznia, kiedy to Telewizja Polska przedstawi listę nazwisk. A Wy? Kogo byście chcieli zobaczyć?

Zobacz: Sukcesy eurowizyjne Michała Szpaka nie ustają! W tym ważnym zestawieniu wygrał m.in. z Celine Dion i Edytą Górniak!

Eurowizja 2016 kandydaci na preselekcje - Madox

Eurowizja 2017 kandydaci na preselekcje – Madox

Anna Karwan - dziewczyna Błażeja Szychowskiego

Anna Karwan w preselekcjach do Eurowizji 2017


Ile głosów w finale The Voice dostała Anna Karwan?

Ile głosów w finale The Voice dostała Anna Karwan?

Eurowizja 2016 kandydaci na preselekcje - Madox

Eurowizja 2016 kandydaci na preselekcje - Madox

Anna Karwan - dziewczyna Błażeja Szychowskiego

Anna Karwan - dziewczyna Błażeja Szychowskiego

Dodaj komentarz

 • GośćPati pisze:

  Areque !

 • Gość pisze:

  Anna Karwan :-):-):-)

 • Gość pisze:

  Anna Karwan

 • Gość pisze:

  Anna Karwan…..
  ..

 • BBBBBBB pisze:

  Karwan jak pojedzie, to ścisły finał nasz

 • Gość pisze:

  Matuszak ma najlepszą piosenkę !

 • Gość pisze:

  Ania Karwan !!!

 • Gość pisze:

  Jednym z kandydatów jest Ronney:
  https://www.youtube.com/watch?v=pcpnIbu9iXM&t=5s
  Posłuchajcie! Polecam 🙂

 • Gość pisze:

  Karwan albo Popowska

 • Gość pisze:

  Wysłałbym Sylwię Grzeszczak albo Natalię Szroeder, bo obie mają cudne głosy, ale tylko wtedy, jeśli któraś z nich jechałaby z jakąś porządną piosenką. Potrzebujemy piosenki takiej jak „Cool Me Down” i głosu takiego, jaki posiada Michał Szpak. Anna Cyzon ma świetny głos, ale piosenki raczej przeciętne. Reszty z wymienionych nie znam. Coś słabo nas widzę na tegorocznej Eurowizji ;c

 • Gość pisze:

  Ania Karwan

 • e.r. pisze:

  Michała Szpaka nikt na chwilę obecną nie przebije.Michał to osobowość,charyzma,talent,cudowny głos i najważniejsze…”to coś”,to co mają nieliczni.Miała to Edyta Górniak i ma to Michał Szpak.Tylko, że Michał podbije świat bo kocha ludzi i kocha ich szczerze.On chce ludziom sprawiać przyjemność i Oni to czują.
  Michał powodzenia i nie poddawaj się…

 • Gość1 pisze:

  Amatorzy i jeszcze raz amatorzy. Piosenki zwykłe nijakie. O tych ludziach nikt nie słyszał, albo dawno zapomniał. Ja rozumiem, że chca sie wybić, pokazać, ale w takim razie niech zgłosza sie do programów typu voice of poland, a nie eurowizja. Czy oni w ogóle mają pomysł na siebie, pokazać na eurowizji show, czy wyjśc i jak dretwy kołek wydukac pospolita pioseneczkę. To juz było, Polska przerabiała na eurowizji takie nijakie utwory. dlaczego nikt nie popatrzy na pewniaków eurowizyjnych i jaka pracę wnosza w swój utwór, wykon i wystep. dlatego bardzo często wysko plasuja sie państwa takie jak: szwecja, rosja, ukraina, włochy, hiszpania. Na obecna chwilę tylko i wyłacznie powinny jechać takie nazwiska jak np.: Grzeszczak, Margaret, Brodka, Doda. Pozostali niech sobie spiewają w kraju na inwentach, sylwestrach, bo niestety brak pomysłu na siebie.

 • GośC pisze:

  Agata TORZEWSKA bierze udzial

 • Gość pisze:

  the one jest chyba najlepsze jak do tej pory. słyszałam na youtube tego Arka. Wymiata.

 • Gość pisze:

  Matuszak ma świetny numer!

 • Gość pisze:

  Adam stachowiak niech weźmie udzial

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×