Szukaj

„Europa da się lubić” wraca z nowym prowadzącym! Kogo zobaczymy obok Moniki Zamachowskiej?

Monika Zamachowska

Europa da się lubić wraca na ekrany TVP z nowym prowadzącym. Do tej pory widzowie mogli podziwiać Monikę Zamachowską. Teraz do zespołu dołączył również Mateusz Szymkowiak. Pokazał zdjęcie zza kulis kręcenia nowego sezonu programu. Gdzie był?

Dla wielu Polaków program Europa da się lubić był ulubionym momentem telewizyjnego tygodnia. Monika Zamachowska z wrodzonym wdziękiem, wykorzystując poczucie humoru i świetne zdolności interpersonalne, prowadziła w latach 2003-2008 talk show o Europie, z udziałem zagranicznych gości mieszkających od lat w naszej ojczyźnie. Program miał promować i przybliżać ideę zjednoczonej Europy – nic więc dziwnego, że w obliczu bolesnego dla wszystkich Brexitu TVP postanowiło przywrócić go do ramówki.

Europa da się lubić po 11 latach wraca na ekrany, a obok Moniki zobaczymy Mateusza Szymkowiaka. Pochwalił się zdjęciami zza kulis powstawania nowego sezonu show. Dzięki niemu wiemy, że zdjęcia powstają w Paryżu, a w planach mają jeszcze Madryt:

„My Słowianie wiemy jak!”. Bardzo zabawne zdjęcie z planu . Powoli finiszujemy zdjęcia do „secret project”. Aż żal bo ekipa mega open-mind (a bez tego przecież nic nigdy się nie udaje, a już na pewno nie udałyby się akurat te zdjęcia), ale też zawodowo dla mnie to istna petarda. Jeszcze ten weekend Madryt, a w przyszłym tygodniu zdradzam szczegóły, obiecuję! Serdeczności! ❤️. #secretprojectiscoming

Jak myślicie, sprawdzi się w nowym projekcie?

Zobacz: Plejada gwiazd na rozdaniu TeleKamer 2019: Martyna Wojciechowska, Renata Kaczoruk, Grzegorz Markowski

Zobacz: Big Brother: Dwóch nowych uczestników w programie! Producenci nieźle zaszaleli!

Zobacz: Taco Hemingway ma słabość do seksownych blondynek. Jego poprzednia dziewczyna to prawdziwa piękność!

 


Mateusz Szymkowiak w programie

Mateusz Szymkowiak w programie "Europa da się lubić"

Monika Zamachowska – Viola Piekut, pokaz w hotelu Raffles Europejski

Monika Zamachowska – Viola Piekut, pokaz w hotelu Raffles Europejski

Mateusz Szymkowiak – TeleKamery 2019

Mateusz Szymkowiak – TeleKamery 2019

×