Euro 2020. Włoskie WAGs nie tylko wspierają swoich partnerów, ale także chętnie pokazują zdjęcia w bikini. Są naprawdę HOT!

Euro 2020: Włoskie WAGs

Euro 2020: Włoskie WAGs

Euro 2020. Włoskie WAGs będą wspierać swoich partnerów podczas finału. Kim są i jak wyglądają partnerki piłkarzy? Zobaczcie zdjęcia.

Euro 2020 zbliża się do końca. Już tylko kilka godzin dzieli nas od momentu, w którym zostanie wyłoniony zwycięzca. O główną nagrodę walczą dwie drużyny — Anglia i Włochy. O tym, kto okaże się lepszy, przekonamy się już niedługo. Pewne jest, że spotkanie wyemituje Telewizja Polska. Wiadomo też, że nie skomentuje go Dariusz Szpakowski.

Zobacz: Euro 2020. Szpakowski odsunięty od komentowania finału. Telewizja ujawnia: „Ostatnie tygodnie były trudne”

Euro 2020: Włoskie WAGs. Jak wyglądają i czym się zajmują?

Za zawodników poszczególnych drużyn trzymają kciuki nie tylko fani, ale także piękne WAGs. To określenie używane przez brytyjską prasę do nazywania żon i partnerek angielskich piłkarzy. Z biegiem czasu pojęcie to zyskało międzynarodową popularność i zaczęto stosować je również w stosunku do sportowców z innych krajów.

Wśród włoskich WAGs sporą popularnością cieszy się Jessica Melena. Ma 30 lat i jest żoną napastnika Ciro Immobile. Para poznała się, gdy Jessica była studentką Uniwersytetu L’Aquila, gdzie studiowała kryminologię. Zakochani doczekali się trojga dzieci: Micheli, Giorgii i Mattii. Ukochana piłkarza prowadzi konto na Instagramie. Pokazuje tam nie tylko momenty swojej codzienności i opiekę nad pociechami, ale także zdjęcia, na których pozuje w bikini. Wygląda oszałamiająco.

Z kolei Benedetta Quagli jest dziewczyną Federico Chiesa. Piłkarz dał jej powód do dumy w dwóch meczach: przeciwko Austrii i Hiszpanii, w których trakcie strzelał gole. Ukochana sportowca ma 28 lat. Pojawiła się na meczu otwarcia Włoch z Turcją. Gdy nie wspiera swojego chłopaka, dba o opaleniznę na plaży i eksponuje swoją sylwetkę w stroju kąpielowym.

W związku z piłkarzem jest też francuska modelka Jessica Aidi. Jest partnerką włoskiego pomocnika Marco Verrattiego. Jessica ma na swoim koncie mnóstwo sesji zdjęciowych. W 2020 roku zachwyciła podczas sesji kostiumów kąpielowych dla Sports Illustrated. Zakochani przez pewien czas utrzymywali swój romans w tajemnicy. O tym, że się spotykają, poinformowali podczas tegorocznego Paryskiego Tygodnia Mody.

To nie koniec pięknych WAGs, które trzymają kciuki za swoich ukochanych. Włoską drużynę wspierają także m.in.: Alessia Elefante (narzeczona Gianluigiego Donnarummy), Carolina Bonistalli (żona kapitana Giorgio Chielliniego), Thessa Lacovicz ( dziewczyna Manuela Locatelli), Tajania Xavier (partnerka Emersona Palmieri), Giorgia Duro (ukochana Andreo Belottiego).

Zdjęcia pań znajdziecie w galerii.


Giorgia Duro - Włoska WAGs

Giorgia Duro - Włoska WAGs

Giorgia Duro - Włoska WAGs

Giorgia Duro - Włoska WAGs

Giorgia Duro - Włoska WAGs

Giorgia Duro - Włoska WAGs

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×