Euro 2020: Memy po meczu Polska – Słowacja. Śmiech przez łzy. Internauci bezlitośni dla Szczęsnego i Krychowiaka

Memy

Memy

Euro 2020: Memy po meczu Polska - Słowacja. Internauci są bezlitośnie dla Wojtka Szczęsnego i Grzegorza Krychowiaka. Zobaczcie, z czego się śmieją.

Euro 2020 nie rozpoczęło się dobrze dla reprezentacji Polski. Oczekiwania były zdecydowanie większe. Biało-czerwoni mieli zdobyć 3 punkty w meczu ze Słowacją, który rozegrali w Sankt Petersburgu, a który był dla nich rozgrywką inaugurującą mistrzostwa.

Stało się inaczej – przegraliśmy 1:2 i to w najbardziej nieprzyjemnych okolicznościach, jakie można sobie wyobrazić. Pecha mieli zwłaszcza bramkarz Wojtek Szczęsny i pomocnik Grzegorz Krychowiak. Po zakończeniu spotkania natychmiast pojawiły się memy, które bez litości drwią z drużyny, a zwłaszcza z dwóch wymienionych zawodników.

Zobacz także: Polska przegrała ze Słowacją, ale przeszła do historii! Takiego wyczynu nie osiągnął jeszcze nikt

Euro 2020: Jakie memy pojawiły się po meczu Polska – Słowacja?

Mecz rozpoczął się o 18:00 czasu polskiego. Kibice z niecierpliwością oczekiwali tej rozgrywki, która miała być najłatwiejszą w grupie Polaków, a okazała się pasmem błędów i nieporozumień, które w rezultacie zakończyły się dosyć przykrą porażką.

Najpierw bramkę wpuścił Wojtek Szczęsny, ale tak niefortunnie, że została mu przypisana, jako gol samobójczy. Natychmiast wylała się na bramkarza fala hejtu, a jak lwica broniła go żona, Marina.

Zobacz także: Marina jak lwica broni Wojciecha Szczęsnego po strzelonym samobóju. Ma krótką wiadomość dla hejterów

Potem było tylko gorzej. W nie najlepszej dyspozycji był dziś pomocnik Grzegorz Krychowiak, który zapisał na swoim koncie czerwoną kartkę, w rezultacie czego osłabił drużynę. Nietrudno było przewidzieć, że reprezentacja może przegrać mecz, co zresztą się stało.

Zobacz: O nie! Polska reprezentacja traci zawodnika. Czerwona kartka dla kluczowego piłkarza osłabiła skład

Kibice nie ukrywają rozczarowania, bo oczekiwania były nieco większe, a swoją frustrację wylewają w memach, w których najbardziej obrywa się  Szczęsnemu i Krychowiakowi. Niestety jest to śmiech przez łzy…  Zajrzyjcie do naszej galerii.


Euro 2020 - memy po meczu Polska-Słowacja

Euro 2020 - memy po meczu Polska-Słowacja

Euro 2020 - memy po meczu Polska-Słowacja

Euro 2020 - memy po meczu Polska-Słowacja

Euro 2020 - memy po meczu Polska-Słowacja

Euro 2020 - memy po meczu Polska-Słowacja

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×