Zagraniczna gwiazda popija polskie piwko na finale Euro 2020. Kto by się spodziewał, że butelka zawędrowała aż tak daleko

Euro 2020 zagraniczna gwiazda pije polskie piwo

Euro 2020 zagraniczna gwiazda pije polskie piwo

Euro 2020: Zagraniczna gwiazda kibicuje Anglikom, popijając polskie piwo. W relacji na Instagramie pochwaliła się ulubionym trunkiem.

Finał Euro 2020. W ostatnim starciu turnieju stanęły przeciw sobie dwie legendarne drużyny, Włosi starli się z gospodarzami turnieju, Anglikami. Piłkarze Trzech Lwów byli wspierani z trybun przez księcia Williama, Kate i George’a. Mecz był bardzo emocjonujący, a samo wydarzenie poprzedziło kilka nieprzyjemnych wydarzeń.

Zobacz także: Zamieszki na Wembley tuż przed finałem. Na stadionie doszło do karygodnych scen

Świat wielbicieli piłki nożnej podzielił się na tych, którzy trzymali kciuki za Italię, a także tych, którzy życzyli wygranej Anglikom. Wśród tych drugich był gwiazdor, który kibicował Wyspiarzom, popijając polskie piwko.

Euro 2020: Zagraniczna gwiazda kibicuje, popijając polskie piwo

Wiele gwiazd zasiadło na trybunach Wembley, czy też przed telewizorami. Wśród nich był Mans Zelmerow, który trzymał kciuki za Anglików, popijając polskie piwo. Pokazał to w relacji na Instagramie. To zaskakujące, że butelka dotarła aż do Szwecji.

Zobacz także: Włochy czy Anglia? Tak kibicują polskie gwiazdy. Rozenek, Dowbor, Janachowska, Janiak…

Kim jest Mans Zelmerlow?

Måns Zelmerlöw to szwedzki piosenkarz, kompozytor, autor tekstów piosenek, tancerz, prezenter telewizyjny i aktor musicalowy – wszechstronny i znany na całym świecie artysta. Karierę rozpoczął w 2002 w musicalach. Od 2005 kontynuuje karierę muzyczną, którą rozpoczął udziałem w drugiej edycji programu Idol. Wydał sześć albumów studyjnych, a także dwie płyty świąteczne. Trzy jego wydawnictwa dotarły na szczyt listy najchętniej kupowanych albumów w Szwecji. Za sprzedaż swoich płyt i singli w kraju otrzymał jedną pięciokrotnie platynową płytę, jedną podwójnie platynową, trzy platynowe i trzy złote.

Zwyciężył 60. Konkurs Piosenki Eurowizji w 2015 roku. Måns to laureat trzech nagród magazynu „QX”, nagrody Rockbjörnen i Nickelodeon Kids’ Choice Award.

Był uczestnikiem lub prowadzącym kilku programów rozrywkowych i użyczył głosu postaciom w kilku filmach animowanych. Prowadzi czynnie działalność charytatywną jako współzałożyciel fundacji Zelmerlöw & Björkman Foundation.


Mans Zelmerlow pije polskie piwo

Mans Zelmerlow pije polskie piwo

Euro 2020 - finał Włochy-Anglia
Euro 2020 - finał Włochy-Anglia

Euro 2020 - finał Włochy-Anglia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×