Euro 2020. Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek są już gotowi do kibicowania. Henio kradnie kadr: „Słodziak”

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

Euro 2020. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są już gotowi do kibicowania. W sieci pojawiło się ich wspólne zdjęcie. Zobaczcie, jakie stroje wybrali.

Euro 2020 nie rozpoczęło się najlepiej dla Polaków. Chociaż w inaugurującym meczu, który rozegrali ze Słowacją byli uważani za faworytów, przegrali 1:2. Ten wynik zasmucił wielu kibiców, którzy pod adresem piłkarzy, nie szczędzą w social mediach gorzkich słów. Robert Lewandowski postanowił zabrać głos i skomentował ten wyniki.

Kapitan polskiej reprezentacji dodał nowy wpis na Instagramie. Napisał, że wie, iż sytuacja biało-czerwonych w grupie nie wygląda dobrze. Zadeklarował, że zarówno on, jak i pozostali piłkarze w dwóch kolejnych meczach dadzą z siebie wszystko:

Wierzyliśmy, że po zdobyciu wyrównującej bramki, mecz pójdzie po naszej myśli. Tak się jednak nie stało. Zdajemy sobie sprawę, że nasza sytuacja jest teraz ciężka, ale będziemy robić wszystko, żeby w pozostałych spotkaniach wyglądało to lepiej. Walczymy dalej. Dziękujemy, że jesteście z nami.

Polacy w piątek przylecieli do Sewilli, gdzie rozegrają mecz. Regenerują siły w luksusowym hotelu, który jest bardzo stylowo wyposażony. Jego zdjęcia prezentowaliśmy tutaj.

Euro 2020: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan gotowi do kibicowania

Piłkarze polskiej reprezentacji już za parę godzin zmierzą się z zawodnikami z Hiszpanii. Start meczu zaplanowano na godzinę 21:00. Wiadomo, że na murawie nie pojawi się Grzegorz Krychowiak, który pauzuje ze względu na czerwoną kartkę, jaką otrzymał w meczu ze Słowacją. Zabraknie też bramkarza Łukasza Fabiańskiego. Chociaż przyleciał do Sewilli, ze względu na kontuzję, raczej nie wejdzie na boisko.

Biało-czerwoni mogą liczyć na spory doping kibiców. Wśród nich jest m.in. Radosław Majdan, jego żona Małgorzata Rozenek oraz ich syn Henio. Mężczyzna opublikował zdjęcie na Instagramie, na którym pojawia się w towarzystwie ukochanej. Mają na sobie białe bluzy z godłem. Z kolei ich synek nosi body z hasłem: „Polska gola”. Majdan nie ma wątpliwości, że przed zawodnikami spore wyzwanie:

Polska 🇵🇱 #bialoczerwoni 🇵🇱 czeka nas najtrudniejszy mecz ostatnich lat. 🇵🇱🇪🇸 trzymamy kciuki

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach komplementują zdjęcie, piszą, że Henio kradnie kadr:

  • Piękna rodzinka. Miło było wczoraj razem lecieć z Franfkurtu do Warszawy, a za naszych będziemy trzymać dzisiaj kciuki.
  • Henio jesteś slodziak. Przepiękna rodzinka.
  • Synuś bardzo podobny do taty ale słodycz po mamusi.

Będziecie oglądać dzisiejszy mecz?


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - Euro 2020

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - Euro 2020

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w biżuterii Zo Zo Design

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w biżuterii Zo Zo Design

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w biżuterii Zo Zo Designe

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w biżuterii Zo Zo Design

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×