Euro 2020. Fatalne wieści przed meczem Polska – Hiszpania. Kontuzja wykluczyła czołowego zawodnika

Euro 2020: Polska reprezentacja

Euro 2020: Polska reprezentacja

Euro 2020. W sobotę polska reprezentacja rozegra swój drugi mecz podczas mistrzostw. Kilka dni przed spotkaniem media obiegły fatalne wieści. Jeden z zawodników nabawił się kontuzji.

Polska reprezentacja w poniedziałkowe popołudnie rozegrała mecz inauguracyjny podczas Euro 2020. Zmierzyła się z drużyną Słowacji. Chociaż biało-czerwoni byli uważani za faworytów, musieli uznać wyższość swoich rywali. Przegrali spotkanie, które zakończyło się dla nich wynikiem 1:2.

Kilka godzin później głos zabrał kapitan polskiej drużyny, Robert Lewandowski. Udostępnił na Instagramie wpis, w którym zdobył się na gorzką refleksję. Obiecał kibicom, że biało-czerwoni nie zamierzają się poddać. Piłkarze w kolejnych spotkaniach na boisku dadzą z siebie wszystko:

Wierzyliśmy, że po zdobyciu wyrównującej bramki, mecz pójdzie po naszej myśli. Tak się jednak nie stało. Zdajemy sobie sprawę, że nasza sytuacja jest teraz ciężka, ale będziemy robić wszystko, żeby w pozostałych spotkaniach wyglądało to lepiej. Walczymy dalej. Dziękujemy, że jesteście z nami.

Euro 2020. Łukasz Fabiański kontuzjowany. Fatalne wieści przed meczem Polska – Hiszpania

Polacy w sobotę rozegrają drugi mecz podczas Euro 2020. Na boisku w Sewilli zmierzą się z zawodnikami z Hiszpanii. Chociaż do spotkania pozostało kilka dni, media obiegły fatalne wieści. Okazuje się, że kluczowy zawodnik nie wystąpi. Bramkarz, Łukasz Fabiański, jest kontuzjowany. Musi zrobić sobie kilka dni przerwy:

Łukasz Fabiański nabawił się kontuzji mięśniowej na rozgrzewce przedmeczowej w Petersburgu. Zresztą jej nie dokończył. Jest po badaniach rezonansem magnetycznym. Lekarz przewiduje pięć dni przerwy w treningach, przez co Łukasz nie będzie brany pod uwagę na mecz z Hiszpanią, mamy nadzieję, że będzie gotowy na starcie ze Szwecją – przekazał Interii rzecznik i menedżer reprezentacji Polski Jakub Kwiatkowski.

Uraz potwierdziło badanie rezonansem magnetycznym. Rzecznik dodaje, że Fabiański na razie nie trenuje;

Wczoraj też nie trenował, został w hotelu i miał indywidualne zajęcia.

Być może Łukasz Fabiański pojawi się na ostatnim meczu grupowy ze Szwecją. Zostanie on rozegrany w środę, 23 czerwca w Sankt Petersburgu. Wtedy też przekonamy się, czy biało-czerwoni zdobędą awans do kolejnej fazy rozgrywek czy zakończą swoją przygodę z Euro 2020.


Łukasz Fabiański z synem

Łukasz Fabiański z synem

Antek Królikowski i Łukasz Fabiański na imprezie Elle MEN – maj 2019

Antek Królikowski i Łukasz Fabiański na imprezie Elle MEN – maj 2019

Łukasz Fabiański pokazał syna Jasia

Łukasz Fabiański pokazał syna Jasia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×