Euro 2020: Polska – Hiszpania. Tak gwiazdy wspierają biało-czerwonych: Anna Lewandowska, Maciej Dowbor, Antek Królikowski, Małgorzata Rozenek

Euro 2020 Gwiazdy przed meczem Polska-Hiszpania

Euro 2020 Gwiazdy przed meczem Polska-Hiszpania

Euro 2020: Gwiazdy wspierają reprezentacje Polski przed meczem z Hiszpanią. Anna Lewandowska, Maciej Dowbor, Antek Królikowski, Małgorzata Rozenek... Zdjęcia.

Euro 2020. Mecz Polska-Hiszpania już dzisiaj wieczorem o 21.oo. Najwierniejsi kibice zasiądą przed telewizorami, a niektórzy na trybunach w Sewilli. W rozgrywce o być albo nie być na mistrzostwach naszej drużyny będą wspierać Roberta Lewandowskiego i resztę piłkarzy. Kapitan zapowiedział, że będą walczyć i postarają się w dwóch kolejnych meczach dać z siebie wszystko:

Wierzyliśmy, że po zdobyciu wyrównującej bramki, mecz pójdzie po naszej myśli. Tak się jednak nie stało. Zdajemy sobie sprawę, że nasza sytuacja jest teraz ciężka, ale będziemy robić wszystko, żeby w pozostałych spotkaniach wyglądało to lepiej. Walczymy dalej. Dziękujemy, że jesteście z nami.

Mimo początku zawodów jak z najgorszego koszmaru, kiedy to przegraliśmy z teoretycznie słabsza Słowacją, straciliśmy Grzegorza Krychowiaka, który pauzuje za czerwoną kartkę i kontuzjowanego Łukasza Fabiańskiego, wielu fanów futbolu nie traci nadziei. Jak reprezentacją wspierają gwiazdy?

Euro 2020: Gwiazdy wspierają Polaków przed meczem z Hiszpanią

Nie od dzisiaj wiadomo, że największą fanką Roberta Lewandowskiego jest jego córka Klara. Ania Lewandowska pokazała, że dziewczynka jest gotowa na mecz. Opublikowała zdjęcie, na którym mała w koszulce z numerem i nazwiskiem taty powiewa polską flagą.

Wiary nie traci także Maciej Dowbor, który, mimo że wie, iż być może jego optymizm jest mocni na wyrost, z całego serca wspiera biało-czerwonych:

Wiem, zwariowałem! Ale nie spuszczajmy głów, nie popadajmy w marazm!! Prawdziwi kibice wierzą do samego końca!! Przecież futbol zna takie przypadki, kiedy Dawid pokonał Goliata!!! Postawiłem na wygraną Polski z Hiszpanią – 1:0. Czy ktoś jeszcze ma nadzieję na sukces Biało-Czerwonych?! Jak obstawiacie dzisiejszy wynik?! Panowie – 38 milionów rodaków liczy na Was. Wyprujcie sobie żyły, gryźcie trawę, zostawcie zdrowie na boisku, ale udowodnijcie, że macie jaja i charakter. Jeżeli przegracie po zaciętej walce, nikt o zdrowych zmysłach nie będzie Wam miał za złe, ale walczcie do upadłego o wynik i honor!! Bądźcie jak Węgrzy, którzy dziś zremisowali w Mistrzami Świata Francuzami. #mecz #polska #bialoczerwoni #euro2021 #polskahiszpania #doboju #dokonca #walka #wiara #damyrade – napisał.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Maciej Dowbor (@maciej_dowbor)

Naszych wspierają także: Antek Królikowski, który już jest w Sewilli, Jakob Kosel, Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Filip Chajzer, Zbigniew Chajzer, Anita Werner, Michał Kołodziejczyk, Cezary Pazura, Cleo, Anna Wendzikowska, Olga Kalicka, Magda Gessler, Izunia Motyl.

Zajrzyjcie do naszej galerii.


Antoni Królikowski - Euro 2020 przed meczem Polska-Hiszpania

Antoni Królikowski - Euro 2020 przed meczem Polska-Hiszpania

Anna Lewandowska - Euro 2020 przed meczem Polska-Hiszpania

Anna Lewandowska - Euro 2020 przed meczem Polska-Hiszpania

Maciej Dowbor - Euro 2020 przed meczem Polska-Hiszpania

Maciej Dowbor - Euro 2020 przed meczem Polska-Hiszpania

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×