Euro 2020: Polska – Słowacja. Tak gwiazdy kibicują naszym: Ania Lewandowska, Marina, Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, Antek Królikowski

Euro 2020: Gwiazdy kibicują Polsce

Euro 2020: Gwiazdy kibicują Polsce

Euro 2020. Reprezentacja Polski zagra swój pierwszy mecz w mistrzostwach ze Słowacją. Gwiazdy kibicują biało-czerwonym: Marina, Joanna Koroniewska,  Maciej Dowbor, Martyna Wojciechowska, Olivier Janiak. Zdjęcia.

Piłkarze reprezentacji Polski są w Petersburgu, gdzie zagrają pierwsze swoje spotkanie Euro 2020 ze Słowacją. W hotelu towarzyszą im ochroniarze, którzy nie odstępują ich na krok. Jak donosił Super Express, wśród kadrowiczów panował spokój.

Wszyscy ubrani elegancko, spokojnie przemieszczali się do hotelu. Oczywiście w asyście ochroniarzy. Ci nie odstępują ich na krok. Zwłaszcza Roberta Lewandowskiego, który jest bożyszczem nie tylko kibiców z Polski, ale również z całego świata. „Lewy” ma fanów wszędzie, dlatego opieka nad nim jeszcze szczególnie ważna – podawał tabloid.

Jednak kibice już się emocjonują, jak będą wyglądali biało-czerwoni na murawie, kiedy zetrą się ze Słowacją. Warto wspomnieć, że to czwarty udział polskich piłkarzy w mistrzostwach Europy. Do tej pory jedynie raz, pięć lat temu, zwyciężyli w meczu inauguracyjnym. Wówczas prowadzeni przez Adama Nawałkę zwyciężyli z Irlandią Północną 1:0.

Według ich typowań bukmacherów faworytem meczu są nasi. Za ich zwycięstwo można zarobić mniej niż w przypadku wygranej Słowacji. Średni kurs na wygraną podopiecznych Paulo Sousy wynosi 1.79. Najmniej za zwycięstwo Polaków płaci PZBuk (kurs 1.68), najwięcej TOTALbet (kurs 2.00).

W kraju, przed telewizorami już powoli robi się gorąco. Gwiazdy kibicują Polakom.

Euro 2020. Mecz Polska – Słowacja. Gwiazdy kibicują biało-czerwonym

W jaki sposób gwiazdy wspierają naszych? Na instagramowych profilach pojawiło się sporo zdjęć. W Hiszpanii Anna Lewandowska z córkami przebrały się w koszulki narodowe z numerem 9 i zasiadają przed telewizorem, żeby kibicować Robertowi Lewandowskiemu i jego kolegom. Nie od dziś wiadomo, że to Ania, Klara, a teraz także Laura, to najwierniejsi fani Lewego.

Kto kibicuje oprócz rodziny Lewandowskiego? Marina, Joanna Koroniewska,  Maciej Dowbor, Martyna Wojciechowska, Olivier Janiak, Karolina Malinowska, Jacek Wójcik, Jakub Wesołowski, Antek Królikowski, Jakob Kosel, Anita Werner, Michał Kołodziejczyk, Tomasz Sekielski, Grzegorz Hyży, Rafał Maślak, Kuba Błaszczykowski, Agnieszka Sienkiewicz, Paulina Krupińska, Bartek Jędrzejak, Damian Michałowski, Łukasz Piszczek.

Fotografie z tego, jak gwiazdy wspierają reprezentację Polski, grającą ze Słowacją w Sankt Petersburgu w naszej galerii.


Anna Lewandowska z córkami kibicuje Polsce - Euro 2020

Anna Lewandowska z córkami kibicuje Polsce - Euro 2020

Marina Kibicuje Polsce - Euro 2020

Marina Kibicuje Polsce - Euro 2020

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska Kibicują Polsce - Euro 2020

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska Kibicują Polsce - Euro 2020

Komentarze

  • Agnieszka 72 pisze:

    Pani Lewandowska!!!!
    Proszę się cieszyć wspólnie spędzonym czasem że swoimi córkami albo kibicować mężowi i naszej drużynie!!!
    Ps.fajna ta willa ale normalny człowiek nie może sobie pozwolić na taki luxus3

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×