Euro 2020: Antek Królikowski jest gotowy na mecz Polaków. Zdradził, jaka atmosfera panuje wśród kibiców w Sewilli. Oj, będzie się działo

Antoni Królikowski

Antoni Królikowski

Euro 2020. Antoni Królikowski jest wielkim fanem piłki nożnej. Postanowił wesprzeć biało-czerwonych na miejscu, w Sewilli. Jak atmosfera panuje wśród kibiców przed meczem Polska-Hiszpania?

Euro 2020 zaczęło się dla naszej reprezentacji prawdziwym horrorem. Nie tak to miało wyglądać. Przegraliśmy ze słabszym teoretycznie przeciwnikiem 1-2, a po meczu ze Słowakami nie pozostawiliśmy zbyt dobrego wrażenia.

W sobotę wieczorem zagramy z La furia roja w Sewilli mecz o wszystko. Niestety sprawdza się, póki co klątwa polskich trzech spotkań na wielkich imprezach, czyli meczu otwarcia, o wszystko i o honor. Oby dzisiaj nasi przerwali tę niedobrą passę. Liczą na to kibice, których niemało wybrało się do Hiszpanii.

Jest wśród nich Antoni Królikowski, który na Instagramie pokazał, jaka atmosfera panuje tuż przed meczem.

Euro 2020: Antoni Królikowski kibicuje naszym w Sewilli. Jaka panuje tam atmosfera?

Antoni Królikowski jest znanym miłośnikiem futbolu. Nie tylko kibicuje, ale także sam lubi rozegrać mecz:

W piłkę gram od dziecka. Wychowywałem się na boiskach. Byłem nawet zawodnikiem dwóch piłkarskich klubów: KS Piaseczno i LKS Jedność Żabieniec. Do dziś grywam, jeżeli jest jakaś okazja, głównie z chłopakami z RAP-u [Reprezentacja Artystów Polskich – przyp. red.]. Kibicować najbardziej lubię jednak przed telewizorem, szczególnie gdy gra Liverpool. Jestem fanem Premier League – mówił w wywiadzie z Logo.

Jednak w czasie Euro dzielnie wspiera biało czerwonych. Wybrał się nawet do Hiszpanii, żeby w tym ciężkim dla Polaków czasie kibicować im na miejscu.

POLSKA!!!🇵🇱#PolskaHiszpania #EURO2020

Jak widać, atmosfera jest gorąca i mimo wielu wątpliwości, wierni kibice wierzą w naszych chłopaków. Przysłowie mówi, że nadzieja umiera ostatnia, a nasi zapowiadają, że nie oddadzą skóry tak łatwo. Zresztą nawet hiszpańska prasa uważa, że wygrana Hiszpanów wcale nie jest taka oczywista. Wskazują między innymi, że złość Lewandowskiego po porażce ze Słowakami może zaważyć na wyniku. Więcej pisaliśmy o tym tutaj. Będziecie kibicować?


Antoni Królikowski - Euro 2020 przed meczem Polska-Hiszpania

Antoni Królikowski - Euro 2020 przed meczem Polska-Hiszpania

Antek Królikowski kibicuje Polsce - Euro 2020

Antek Królikowski kibicuje Polsce - Euro 2020

Królikowscy w DDTVN

Królikowscy w DDTVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×