Anna Lewandowska udzieliła wywiadu hiszpańskiej telewizji. Jej słowa wywołały spore poruszenie. Chodzi o Roberta

Anna Lewandowska i Robert Lewandowska

Anna Lewandowska i Robert Lewandowska

Anna Lewandowska sobotni wieczór spędziła w Sewilli, gdzie z trybun wspierała swojego męża. Ten fakt wykorzystał hiszpański dziennikarz, który zadał trenerce jedno pytanie. Jej odpowiedź odbiła się szerokim echem w mediach.

Anna Lewandowska bardzo wspiera swojego męża, Roberta. Nie zawsze może to robić na żywo, ale gdy tylko ma ku temu okazję, pojawia się na trybunach. Tak jak w sobotę, gdy biało-czerwoni, których kapitanem jest Lewandowski, walczyli z Hiszpanami. Trenerka przyleciała więc do Sewilli i pochwaliła się zdjęciem zrobionym na stadionie La Cartuja. Ania miała na sobie koszulkę w reprezentacyjnych barwach, dżinsowe szorty i sportowe buty. Strój podkreślał jej bardzo szczupłą sylwetkę.

Zobacz: Lewandowska wspiera Roberta z trybun w Sewilli. Z takim dopingiem Lewy musiał strzelić! Spektakularna bramka

Euro 2020: Anna Lewandowska o transferze Roberta Lewandowskiego

Lewandowska tuż przed meczem została złapana przez hiszpańskiego dziennikarza. Postanowił wykorzystać okazję i zapytać, czy to prawda, że piłkarz Bayernu Monachium w przyszłości chciałby zmienić klubowe barwy i związać się z tamtejszą ligą. Ania odpowiedziała, że wszystko jest możliwe:

Zobaczymy, jest to możliwe. Nie wiem.

Gdy padło pytanie, czy chodzi o Real Madryt, próbowała uniknąć odpowiedzi

Może, nie wiem, ale lubimy tę ligę.

Słowa Anny Lewandowskiej odbiły się szerokim echem na Półwyspie Iberyjskim. Tamtejsze media zastanawiają się, czy jest możliwy transfer piłkarza do ich ligi. Chociaż Robert Lewandowski milczy, w prasie już od jakiegoś czasu plotkuje się, że napastnik zmieni klub.

W połowie maja niemieckie tabloidy donosiły, że sportowiec podobno nie jest do końca zadowolony z decyzji, jakie podejmują władze Bayernu Monachiumi dlatego myśli, by opuścić wspomnianą drużynę:

Lewandowski ostatnio nie jest zadowolony z polityki transferowej klubu. Utrata doświadczonych zawodników, jak Ivan Perisić, który odegrał ważną rolę w wygraniu Ligi Mistrzów, a także brak odpowiedniego wzmocnienia składu w październiku ubiegłego roku, mocno go zirytowały” – donosił Sport Bild.

Polaka w swoich klubach widzieliby najwięksi sportowi giganci. Pisaliśmy o tym tutaj.


Anna Lewandowska - Euro 2020, mecz Polska-Hiszpania

Anna Lewandowska - Euro 2020, mecz Polska-Hiszpania

Anna Lewandowska dom na Majorce

Anna Lewandowska dom na Majorce

Robert Lewandowski - Euro 2020: strzelił gola z Hiszpanią

Robert Lewandowski - Euro 2020: strzelił gola z Hiszpanią

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×