Agnieszka Woźniak-Starak dosadnie podsumowała mecz Polska-Słowacja. Jedna z nielicznych gwiazd, która pozwoliła sobie na taką szczerość

Agnieszka Woźniak-Starak - mecz Euro 2020

Agnieszka Woźniak-Starak - mecz Euro 2020

Euro 2020: Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, co myśli o meczu Polaków ze Słowakami. Jej zdjęcie jest hitem, ale piłkarze będą niepocieszeni.

W poniedziałkowe popołudnie polscy piłkarze rozpoczęli Euro 2020 meczem ze Słowacją. Niestety nie było to dobre otwarcie. Nasi reprezentanci nie tylko przegrali spotkanie 1:2, ale także straciliśmy zawodnika – Grzegorz Krychowiak zszedł z boiska z czerwoną kartką, to jeszcze pecha miał Wojtek Szczęsny, na którego koncie wylądowała pierwsza bramka dla… Słowaków.

Zobacz także: Polska przegrała ze Słowacją, ale przeszła do historii! Takiego wyczynu nie osiągnął jeszcze nikt

Tuż przed rozgrywką kibice pokazywali w social mediach, jak przygotowują się do kibicowania. Pełni nadziei na zwycięstwo, przebrani w barwy narodowe trzymali kciuki za naszych. Agnieszka Woźniak-Starak też włączyła telewizor.

Euro 2020: Agnieszka Woźniak-Starak komentuje mecz Polska-Słowacja

Agnieszka Woźniak-Starak kocha naturę i zwierzęta. Jej wędrówki po górach, spacery po lesie z psami, ujęcia znad jezior, to częste widoki w social mediach, które prowadzi bardzo aktywnie. Nie ukrywa, że być może docelowo zamieszka gdzieś z dala od miejskiego gwaru, skupiając się na prostym wiejskim życiu.

Być może to się tak skończy pewnego dnia, że ja się odetnę od mediów wszelkich i będą tylko te konie, zwierzęta… i powidła od Agnieszki będzie można gdzieś kupić. Idę w tę stronę powoli, małymi kroczkami – zdradziła w wywiadzie z cyklu Into the Leader’s Mind.

Dziennikarka kocha także sport. Ostatnio jazda konna to coś, co zajmuje jej czas. Niekoniecznie jednak w sferze jej zainteresowań jest chyba piłka nożna. Kiedy rozpoczęło się Euro, jak wielu Plaków zasiadła przed telewizorem, żeby kibicować biało-czerwonym. Zdjęcie na Instagramie jest najlepszym komentarzem tego, jak daleki jest jej ten sport.

Oglądacie mecz?? – zapytała z przekorą, pokazując fotografię, an której widać, jak zasnęła z pilotem w ręku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Aż tak mało interesującą była rozgrywka między Polakami i Słowakami? Czyżby Agnieszka przewidziała, że lepiej przespać to spotkanie? To, że Woźniak-Starak zasnęła przed telewizorem, nie jest najlepszą rekomendacją dla naszych piłkarzy.


Agnieszka Woźniak-Starak komentuje mecz reprezentacji na Euro 2020

Agnieszka Woźniak-Starak komentuje mecz reprezentacji na Euro 2020

Karolina Ferenstein-Kraśko, Agnieszka Woźniak-Starak - Gałkowo Perlage Masters 2021, fot. Piotr Ratuszyński

Karolina Ferenstein-Kraśko, Agnieszka Woźniak-Starak - Gałkowo Perlage Masters 2021, fot. Piotr Ratuszyński

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×