Szukaj

EURO 2016: Kto grał najgorzej w meczu z Niemcami? Znany piłkarz wskazał najsłabsze ogniwo kadry

Lewandowski, Pazdan, Krychowiak

Lewandowski, Pazdan, Krychowiak

Grzegorz Krychowiak najsłabszym piłkarzem w meczu z Niemcami

Wczorajszy mecz Polski przeciwko Niemcom dostarczył nam cały wachlarz emocji. Bardzo dobra gra Polaków znacznie utrudniła pozyskanie trzech punktów przez naszych zachodnich sąsiadów. Pomimo wielu akcji sprzyjających objęciu prowadzenia, mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Na konta obu drużyn powędrował jeden punkt. Awans Biało-Czerwonych jest niemalże pewny.

SportowychFaktach przygotowywanych przez WP pojawił się były reprezentant Polski i komentator sportowy, Maciej Terlecki. W studio szeroko komentowano piłkarskie starcie. Terlecki bez chwili zawahania wskazał na Michała Pazdana, jako najlepszego zawodnika wczorajszego spotkania. Pochwały zebrał także Artur Jędrzejczyk.

To był jego dzień, jego mecz. Gra bardzo agresywnie, jak kamikadze. Wszystko mu się udawało, wyprzedzał i był silniejszy. Pazdan i Artur Jędrzejczyk zagrali rewelacyjnie – komentował

Mężczyzna oprócz najlepszego, nie omieszkał wskazać – jego zdaniem – najgorszego. Wybór padł na Grzegorza Krychowiaka, który nie był wczoraj w najlepszej formie.

Najgorszym punktem naszej drużyny był Grzegorz Krychowiak. Miał być liderem środka, a notował najwięcej strat. Próbował rozgrywać piłki, ale to nie jego rola. Najważniejsze, że zrealizowaliśmy cel – dodał

Krychowiak rzeczywiście był taki zły?

Zobacz: Bardzo wysoka oglądalność meczu Polska-Niemcy!

Grzegorz Krychowiak najgorszy w meczu Polska-Niemcy

Grzegorz Krychowiak najgorszy w meczu Polska-Niemcy

Michał Pazdan najlepiej ocenionym zawodnikiem

Michał Pazdan najlepiej ocenionym zawodnikiem


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×