Córka Michała Wiśniewskiego zrobiła coming out! Pokazała serię zdjęć ze swoją dziewczyną. Słodko razem wyglądają

Etiennette Wiśniewska coming out

Etiennette Wiśniewska coming out

Michał Wiśniewski doczekał się trzech córek. Wszystkie są już nastolatkami. Jedna z dziewczyn zdecydowała się dokonać coming outu i pokazała swoją ukochaną. 

Michał Wiśniewski może się pochwalić nie tylko muzyczną karierą, ale także bardzo bujnym życiem prywatnym. Muzyk od wielu lat szukał szczęścia u boku kolejnych kobiet, a ślub przyszło mu brać aż 5 razy. Jego pierwszą żoną była wokalistka Magda Femme, z którą nie doczekał się dzieci. Kolejny związek to małżeństwo z Mandaryną. Była to jedna z najbardziej medialnych relacji w show-biznesie, a para wspólnie wychowywała syna Xaviera i córkę Fabienne.

Po rozwodzie z Martą wziął ślub z Anną Świątczak, z którą doczekał się dwóch córek: Vivienne i Etiennette. Jego czwartą żoną była natomiast Dominika Tajner. Para była razem przez siedem lat, ale nie doczekali się dzieci. Od dwóch lat jego żoną jest Pola, z którą wspólnie wychowuje syna Falco. Teraz jedna z córek Wiśniewskiego zdecydowała się na bardzo odważne wyznanie i za pomocą social mediów dokonała coming outu.

Córka Michała Wiśniewskiego dokonała coming outu

Michał od ponad dwóch dekad jest łakomym kąskiem dla kolorowej prasy. Jego dzieci również powoli wchodzą w świat show-biznesu. Ostatnio głośno zrobiło się o 15-letniej Etiennette. Nastolatka jakiś czas temu wrzuciła do sieci całą serię zdjęć, na których mogliśmy zobaczyć, jak obdarowuje pocałunkami swoją przyjaciółkę.

Teraz postanowiła iść o krok dalej i dokonała coming outu. Po raz kolejny opublikowała serię zdjęć z tą samą osobą. Na jednym z nich dziewczyna jest w nią wtulona i widać, że świętują razem Międzynarodowy Dzień Dziewczyny. Na kolejnej fotografii widzimy jej partnerkę, którą opisała angielskim „cute”. Na język polski możemy to krótko przetłumaczyć jako „śliczna”. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.

Ojciec Etiennette zdaje się, że nie będzie miał nic przeciwko miłosnym upodobaniom swojej pociechy. Już jakiś czas temu w jednym z wywiadów zaznaczył, że swoje córki będzie wspierał we wszystkich życiowych wyborach.

Nie mogę im układać życia, tylko muszę je wspierać. Zaczyna się czas ich wyborów i decyzji. Zabranianie, zakazywanie nie ma sensu, bo grozi odsunięciem na bok. Więc ja wolę z nimi współpracować. Na szczęście mam poukładane dzieciaki – mówił ostatnio w rozmowie z dziennikarzami dziennika Fakt. – Muszę im dać kredyt zaufania, choć wiem, że zawsze będą to moje córeczki, i krzywdy im nie dam zrobić. Kagańca im jednak nie założę, bo mądrości wszyscy uczymy się na własnych błędach. Aby oczywiście były one jak najmniejsze i jak najmniej bolesne.

Wokalista na swoim profilu również udostępniał krótkie nagrania z TikToka, na których można było zobaczyć Eti z jej dziewczyną. To znaczy, że w pełni akceptuje uczucia nastolatki.


Etiennette Wiśniewska z dziewczyną

Etiennette Wiśniewska z dziewczyną

Etiennette Wiśniewska z dziewczyną

Etiennette Wiśniewska z dziewczyną

Etiennette Wiśniewska i jej koleżanka

Etiennette Wiśniewska i jej koleżanka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×