Esmeralda Godlewska przerwała milczenie: „Sam powrót do tych wspomnień jest bolesny”. Jej tłumaczenie przekona fanów?

Esmeralda Godlewska

Esmeralda Godlewska

Esmeralda Godlewska po miesięcznej przerwie wróciła na Instagram. Dodała post, w którym ogłosiła, że "rozpoczęła podróż po nowe życie". Sprawdźcie, co jeszcze napisała.

Esmeralda Godlewska stała się popularna trzy lata temu. Wówczas razem z siostrą, Małgorzatą, nagrały swoją wersję świątecznej piosenki Pada śnieg. Chociaż ich wykonanie było dalekie od ideału, w mig obiegło sieć. Siostry poszły za ciosem. Przez pewien czas występowały razem i nagrywały kolejne piosenki. Ich duet się jednak rozpadł.

Godlewskie nadal prowadzą konta na Instagramie. Niedawno Esmeralda zaskoczyła internautów filmikiem, w którym ogłosiła, że pisze książkę. Ogłosiła, że ujawni pewne informacje na temat swojej siostry, Magdaleny, a także kilku innych znanych osób, które rzekomo miały świadczyć usługo o charakterze seksualnym. Gdy te doniesienia zaczęły przybierać na sile, na Instagramie pojawił się komunikat, który głosił, że Esmeralda Godlewska nie żyje.

Kilka godzin później te rewelacje zdementowała siostra patocelebrytki, Magdalena. Opublikowała zdjęcia z interwencji policji i przekazała, że jej siostra nie odebrała sobie życia. Potem opublikowała oświadczenie, z którego wynikało, że Esmeralda przebywa pod opieką lekarzy:

Moja siostra obecnie przebywa w klinice psychiatrycznej, by poradzić sobie z wszystkimi ciężkimi uzależnieniami od leków psychotropowych i alkoholu. Z rodziną przeżywamy bardzo trudne chwile, ponieważ jednak są to kwestie rodzinne, nie chcemy tego komentować i prosimy o uszanowanie prywatności, oraz zaprzestanie wysyłania prywatnych wiadomości.

Esmeralda Godlewska wróciła na Instagram. Co napisała?

Esmeralda Godlewska po ponad miesięcznej przerwie wróciła na Instagram. Opublikowała nowe zdjęcie, w którego opisie zdradziła, że zaczyna podróż po nowe życie. Zostawia więc przeszłość i bolesne wspomnienia za sobą:

Podróż tysiąca mil zaczyna się od jednego kroku.. Nasze życie to ciągła wędrówka. Ja rozpoczęłam podróż po nowe życie… aby to zrobić muszę zamknąć jeszcze wiele rozdziałów z książki Pt. ‚,Przeszłość”. Sam powrót do tych wspomnień jest bolesny ale ból niesie za sobą zmiany, zmiany na lepsze.

Zdradziła, że nie jest dla niej ważne, ile razy upadnie, wierzy, że pewnego dnia wszystko się ułoży:

Jeszcze długa droga przede mną ale warto jest próbować, niezależnie od tego ile razy się upadnie. Kiedyś musi być w końcu piękne.

Podziękowała też internautom za wsparcie, które otrzymała:

Dziękuje kochani za ogrom wsparcia, jaki od Was otrzymałam. To jest bezcenne. Cieszę się, że są na tym świecie tak wspaniali ludzie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Monika Esmeralda Godlewska (@esmeralda_godlewskaofficial)

Esmeralda Godlewska zablokowała możliwość komentowania postów. Nie wiadomo więc, co internauci sądzą na temat jej powrotu do aktywności w mediach społecznościowych.


Esmeralda Godlewska wróciła na Instagram

Esmeralda Godlewska wróciła na Instagram

Esmeralda Godlewska wróciła na Instagram

Esmeralda Godlewska wróciła na Instagram

Esmeralda Godlewska nie żyje? Szokujący wpis

Esmeralda Godlewska nie żyje? Szokujący wpis

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×